Skip to main content
Blogi > Transport ja Logistika

Prisma suurendab toidukaupade kojuveoteenuse mahtusid

Prisma suurendab toidukaupade kojuveoteenuse mahtusid

TALLINN, 23. jaanuar, BNS – Prisma Peremarketi hinnangul on inimeste huvi toidukaupate kullerteenuse vastu suur ning jaekett tegeleb teenuse osutamiseks mahtude kasvatamisega.

"Prisma klientidele paistab teenus meeldivat, kuna pidevalt on tarneaknad täis ja tellimusi saab lisada alles ülejärgmiseks päevaks. Tegeleme sellega, et teenuse osutamise mahtusid kasvatada. Suudame hetkel koos "Telli ja tule järgi" teenusega ära teenindada pea 600 tellimust nädalas," ütles Prisma Peremarketi kommunikatsioonijuht Piret Lankots BNS-ile.

"Meile tundub, et inimeste huvi teenuse vastu kasvab, saame pidevalt päringuid teenuse ulatuse, tarneaegade lühendamise ja ka Tartusse laienemise soovidega," lisas ta.

ePrisma kojuveo teenust pakub ettevõte alates 2017. aasta augustist, kojuveo teenust pakutakse koostöös transpordiettevõte DPD Eesti AS-iga Tallinnas ja selle ümbruses.

"Sellele lisaks oleme Sikupilli ja Mustamäe Prismas mitu aastat pakkunud tasuta kauba ettekomplekteerimise võimalust "Telli ja tule järgi". Populaarne on meie ePrisma äpp, mille kaudu tehakse nii ostunimekirja, tellitakse kaupu kui jälgitakse ka oma konto kliendikaardi boonuste seisu," märkis Lankots.

Prisma kommunikatsioonijuhi hinnangul on inimeste huvi teenuse kasvamas ning praegu tegeleb ettevõte e-poodi toodete lisamisega. "Tegeleme pidevalt e-poodi toodete lisamisega aga kõiki 60 000 tavapoes saadaval olevat toodet seal veel pole - praegu oleme e-poe kaudu kättesaadavaks jõudnud panna eelkõige toiduaineid," rääkis ta.

Ka DPD Eesti AS-i tegevjuhi Rainer Rohtla hinnangul on toidukaupade kullerteenuste mahud pidevas kasvus. "DPD toiduveo mahud on väga otseses seoses meie klientide müügieduga ja hea meel on tõdeda, et mahud on järjepidevas kasvus. Kas toiduveo teenus on majanduslikult jätkusuutlik, siis seda näitab aeg," rääkis ta.

"Usun, e-poed ei jäta toidumarketeid ostjatest tühjaks, see oleks selge liialdus, aga kahtlemata on toidu- ja tarbekaupade ostmine e-poest jätkuvalt kasvav trend," lisas ta.

DPD teeb praegu koostööd Prisma ja Maximaga, kuid ettevõtte tegvjuhi sõnul on nad tulevikus avatud koostööks ka kõigi teiste jaekettidega. Seejuures ei plaani DPD teenusega esialgu Tallinnast ja selle lähiümbrusest edasi laieneda, kuid kui see muutub majanduslikult tasuvaks, siis on ka laienemine teistesse Eesti linnadesse võimalik.

"Piirkonna laiendamine ja teistesse linnadesse toiduveo lahenduse viimine on võimalik, kui see on äriliselt mõistlik kõigile osapooltele – ostjale, jaeketile ja kullerfirmale," rääkis Rohtla.

 

Baltic News Service