Online Counter
Blogi > Politsei

Prokuratuur taotleb meest peksnud noore poisi vahistamist

TALLINN, 7. september, BNS - Prokuratuur palub kohtul vahi alla võtta noormehe, kes peksis Elvas abitus seisundis meest, kirjutab Tartu Postimees.

Kolmapäeval levis sotsiaalmeedias video kahest noormehest, kes peksavad abitut inimest. Kolmapäeva õhtuks pidas politsei ühe noormeestest kuriteos kahtlustatavana kinni ning reedel taotleb prokuratuur noormehe vahistamist.

Politseist täpsustati, et kinnipeetu on noormees, kes lõi kannatanut kahel korral rusikaga pea piirkonda. «Ka meest jalaga löönud poisiga vesteldi, temalt võeti ütlused, ning politsei ei pidanud tema kinnipidamist vajalikuks. Praegu on noormees kasvataja hoole all,» ütles Lõuna prefektuuri pressiesindaja Kerly Virk.

Ka video teinud poiss kuulati üle ning ka teda kinni ei peetud. Virk täpsustas, et kuigi video hakkas levima kolmapäeval, leidis vahejuhtum aset 3. septembril.

Reedel kell kaks esitab prokurör vahistamise taotluse kohtule, pärast mida saab prokurör jagada juhtumi kohta rohkem selgitusi. Istung on kinnine, kuna tegemist on eeluurimise menetlustoiminguga. Otsus selle kohta, kas noormees vahistatakse või mitte, peaks selguma reede õhtul umbes kella nelja ajal.

 

Baltic News Service