Site Online Counter
Skip to main content
Blogi > Võistlus

Prototron jõudis Euroopa mainekal ärikonkursil lõppvooru

Prototron jõudis Euroopa mainekal ärikonkursil lõppvooru

TALLINN, 25. aprill, BNS - Eesti suurima tehnoloogiliste äriideede rahastu Prototron kuulutati Euroopa suurimal ärikonkursil European Business Awards riikliku kategooria võitjaks ning rahastu jätkab konkureerimist lõppvoorus üleeuroopalisele tunnustusele.

Prototron valiti esmalt detsembris ligi 3000 Euroopa silmapaistva äriorganisatsiooni sekka, millele järgnes tuntud poliitikutest, akadeemikutest ja äriliidritest koosneva žürii riigipõhine hindamine, mille tulemusena saavutas rahastu oma kategoorias Eesti parima äriorganisatsiooni auhinna. Saavutatud tunnustuse tulemusena esindab Prototron Eestit üleeuroopalise auhinna lõppvoorus avaliku- ja erasektori koostöö kategoorias.

“Swedbanki, Tehnopoli ja Tallinna Tehnikaülikooli (TTÜ) asutatud Prototron on kinnitanud kanda tehnoloogial põhinevate nutikate ideede novaatorliku rahastuna, kust on välja kasvanud mitmeid põnevaid ja edukaid ettevõtteid. On hea meel, et meie tööd on märgatud ka Euroopas, mis on tunnustus kogu Eesti start-up kogukonnale,” ütles Prototroni juht Jana Pavlenkova.

“Prototron on oma valdkonnas selge liider ja eeskuju. Riikliku kategooria võitjaks olemine tähendab, et rahastu esindab meie jaoks olulisi väärtusi nagu edu, eetilisus ja innovatsioon, mis on kogu Euroopas väga hinnatud. Soovime Prototronile edu lõppvoorus,” ütles European Business Awards tegevjuht Adrian Tripp.

Konkursi lõppvoor toimub 22.-23. mail Varssavis, kus läbitakse esmalt hindamine ja seejärel teatatakse 2017/2018 aasta parimad Euroopa äriorganisatsioonid.

European Business Awards auhindu on välja antud juba 11 aastat ja selle eesmärgiks on toetada ja tunnustada ärikogukondi üle kogu Euroopa. Sel aastal osales konkursil 110 000 äri 34st riigist.

 

Baltic News Service