Skip to main content
Blogi > Restoranid

Restoranide jalgpalliturniir abistab Toidupanka

Restoranide jalgpalliturniir abistab Toidupanka

TALLINN, 13. september, BNS - 17. septembril kogunevad Tallinnas Snelli staadionile traditsioonilisele sportlikule mõõduvõtule 16 kokkadest ja restoranitöötajatest koosnevat jalgpallimeeskonda, kelle korraldatav heategevuslik loterii kogub raha Toidupanka toetavale projektile "Lapsed söönuks". 

„Kui varasematel aastatel oleme toetanud väikeste Eesti koolide seadmepargi soetamist koolisööklatele ning eelmisel aastal panime õla alla Kuressaare Ametikooli kokandusõpilaste koolitamisele, siis sel aastal otsustasime toetada Toidupanga tänuväärset initsiatiivi,“ selgitas kokkade jalgpalliturniiri Chefs’ Cupi korraldaja Peeter Pihel. 

Pihel, kes on praegu ametis Eesti Euroopa Liidu eesistumise meeskonna juures ning võõrustab õhtusöökidel Euroopa tipp-poliitikuid, korraldab turniiri juba seitsmendat aastat. „See turniir on tänuväärne kohtumispaik, kus kokad ja restotöötajad saavad korraks aja maha võtta ning pühenduda ka millelegi muule kui kokkamisele. Loomulikult ootame platsi äärde ka kõiki pealtvaatajaid, “ lausus Pihel.  

Omavahel võtavad sel aastal mõõtu järgmised restoranid ja kokkade meeskonnad - esindatud on Restoran Maikrahv, Scotland Yard, Restoran Senso, Moon & Kolm Sibulat, Event Catering/KÄRBES Kitchen&Bar, EBF & Hiiu Pubi, Restoran Ö & Kaks Kokka, Noa, Restoran Wicca, Restoran MuSu, Restoran Cru, Taps, Dominic, Grand Holm Marina, Wöse ning Horisont.

 

Baltic News Service