Site Online Counter
Skip to main content
Blogi > Saaremaa

Saaremaa töömessil tuleb pakkumisele ligi 100 ametikohta

Saaremaa töömessil tuleb pakkumisele ligi 100 ametikohta

TALLINN, 27. märts, BNS - Kuressaare kultuurikeskuses toimub teisipäeval kell 10-13 Saaremaa töö- ja karjäärimess, kus tuleb pakkumisele ligi 100 ametikohta.

Töötukassa Saaremaa osakonna juhataja Ave Reimaa-Lepik ütles, et seekord on nii messi töötube kui foorumina toimuvat arutelu läbivaks teemaks erinevate põlvkondade koostöö. Generatsioonide rolli üle meeskonnas arutlevad töötukassa juhatuse liige Reelika Leetmaa, Saaremaa vallavanem Madis Kallas, Ouman Estonia personalijuht Anu Hartikainen, Saare maakonna aasta õppija 2017 Kadri Kask, Saaremaa Ettevõtjate Liidu juhatuse esimees Villu Vatsfeld, Saaremaa Piimatööstuse juhatuse esimees Ülo Kivine ja Kuressaare gümnaasiumi väitlusklubi juht Rauno Rauniste. 

„Võrreldes varasemate messidega on kindlasti uudsed Civitta Eesti korraldatud virtuaalreaalsed töötoad gümnaasiuminoortele, kus tutvustatakse õenduse eriala. Põnevad tegemised ei saa messiga sugugi läbi – juba järgmisel päeval, kolmapäeval avavad oma uksed Kuressaare majutusettevõtted, tutvustamaks tööotsijaile oma ettevõtet ja pakutavaid töökohti,“ lisas Reimaa-Lepik. 

Messil osaleb 24 tööandjat ja seitse koostööpartnerit, kohapeal on vahendada üle 100 töökoha. Oodatud on igas vanuses külastajad, nii juba töötavad kui ka alles tööd otsivad inimesed. Tööandjate seas on neid, kes valmis tööd pakkuma vähenenud töövõimega inimestele ja noortele, leiab ka hooajatöö pakkumisi. 

Töötubades räägitakse tuleviku töökohtadest ja oskustest, erinevatest ettevõtlusvormidest ja põlvkondade teooriast juhtimises. Töötukassalt saab nii tasuta karjäärinõu kui ka infot töötukassa poolt pakutavate teenuste ning välismaal töötamise kohta. Samuti toimub messimäng.

 

Baltic News Service