Skip to main content
Blogi > 2018

Saku Õlletehas lõi alkoholivaba õlle jaoks eraldi brändi Saku Go

TALLINN, 17. jaanuar, BNS – Alates jaanuarist ei müü Saku Õlletehas alkoholivaba õlut enam oma põhibrändi Saku Originaal nime, vaid uue kaubamärgi Saku Go all.

"Otsus tuua turule Saku Go on kaalutletud samm alkoholivaba õlle paremaks eristamiseks alkohoolsetest jookidest. Loodame nii aidata tarbijal kaupluses alkoholivaba õlle lihtsamalt üles leida ning rõhutada vastutustundliku tarbimise olulisust," ütles Saku Õlletehase juhatuse liige Jaan Härms pressiteate vahendusel.

Alkoholivaba õlle turg on Härmsi sõnul kiiresti kasvav. imase viie aastaga on alkoholivaba õlle turuosa kasvanud kahekordseks," märkis Härms. "Eelmise aasta põhjal võime öelda ka seda, et alkoholivaba õlu pole mitte ainult suvejook, vaid on oma stabiilse tarbijaskonna leidnud aastaringselt."

"Tegu on traditsiooniliselt kääritatud õllega, mille tootmiseks esmalt pruulitakse alkoholi sisaldav õlu ning seejärel eemaldatakse alkohol," ütles Saku peaõllemeister Tarmo Tappo.

Saku GO kaubamärki kannavad tooteid, mis olid varem müügil Saku Originaal Alkoholivaba ja Saku Originaal Alkoholivaba Nisuõlu nime all. "Kuna meie varasemad alkoholivabad õlled on saanud üheks tarbijate lemmikutest, siis jääme GO sarjas samade maitsete juurde," lisas Härms.

 

Baltic News Service