Skip to main content
Blogi > Töö

Soovitused edukaks kandideerimiseks läbi Kandideeri.ee

Soovitused edukaks kandideerimiseks läbi Kandideeri.ee

Kandideerimine läbi Kandideeri.ee

Tööle saamiseks pead kandideerima. Kandideerimine ei ole kandideerimine, kui vajutad lihtsalt nuppu ja ei lisa enda kohta mingisugust infot. Tööandja näeb, et on justkui kandideerija aga pole muud, kui nimi ja e-postiaadress. 

Nii lihtsalt see paraku ei toimi. Pole mõtet oma aega sellisele kandideerimisele kulutada, see ei too mingisugust tulemust. Tööandja soovib Teilt kohe rohkem infot ja ei pruugi isegi vastata kui tõsist huvi üles näitavaid kandideerijaid on rohkem. Anna talle seda.

Et töökoht endale saada, alusta nii...

  • kandideeri sellele läbimõeldult (täiuslikult): lisa kaaskiri või motivatsioonikiri, lisa CV, lisa enda kontaktid: telefon ja e-post.
  • ole enda osutatud telefoni ja e-posti kaudu tööandjale kättesaadav või vasta esimesel võimalusel.

Kui kandideerite vaid ühe kiire klõpsuga, lisamata enda kohta mingisugust infot, siis võite olla enamvähem 100% kindlad, et keegi teie vastu huvi ei tunne. Teie selline kandideerimine jääb hüüdja hääleks kõrbes.

Kui tahad töökohta tõsiselt, näita tööandjale seda välja. Tee end Tema jaoks võimalikult ahvatlevaks, tekita huvi ja pane tööandja reageerima Sulle sobivas suunas.

Lisa kaaskiri enda sobivuse kohta sellele ametikohale: oskused, kogemused. Lisa oma telefoninumber ja e-postiaadress. Tee ettepanek kohtumiseks.

Edu kõigile kandideerijaile ja ära unusta, mida siin Teile soovitasin

Alusta kohe, klõpsa siin, siit näed kõiki hetkel kandideerimiseks avatud töökuulutusi.

 

Autor: Jaanus Sõrmus, Kandideeri.ee