Skip to main content
Blogi > Tehnoloogia

Sumitomo hakkab turustama Skeletoni superkondensaatoreid

Sumitomo hakkab turustama Skeletoni superkondensaatoreid

TALLINN, 7. detsember, BNS – Superkondensaatorite tootja Skeleton Technologies ja Jaapani konglomeraat Sumitomo Euroopa esindus sõlmisid turustuskokkuleppe.

Skeleton Technologies allkirjastas Sumitomo korporatsiooni Euroopa esindusega turustuskokkuleppe energiasalvestuslahenduste pakkumiseks kiiresti kasvaval hübriid- ja elektrisõidukite turul, teatas Skeleton.

"Teatame põnevusega Sumitomo korporatsiooni Euroopa esindusega sõlmitud kokkuleppest. See kõik tuli väga loomulikult. Sumitomo maailmatasemel turustusvõrgustik ja elektrifitseerimisega seotud tehnilised teadmised võimaldavad meil autotööstuses paremini kanda kinnitada ning luua olulised sidemed selle valdkonna tähtsamate tegijatega," ütles Skeleton Technologies tegevdirektor Taavi Madiberk.

"Superkondensaatoritel on transpordisektoris oluline roll rakendustes, kus on vaja suurt võimsust. Skeletoni revolutsioonilisel tehnoloogial on potentsiaali seda valdkonda edasi viia ning kindlustada, et nii tootjad kui tarbijad lõikavad hübriidlahendusest maksimaalselt kasu. Ootame meie koostööd ja soovime toetada Skeleton Technolgies ettevõtte kasvu," sõnas Sumitomo korporatsiooni Euroopa esinduse Varssavi kontori juhataja Hidenori Eto.

Skeleton Technologies on grafeenil põhinevate superkondensaatorite ja energiasalvestussüsteemide tootja ja arendaja. Skeleton Technologies Groupi üks osanikest on Margus Linnamäe, kellele kuulub ka uudisteagentuur BNS.

Sumitomo korporatsiooni Euroopa esindus on täislahendusi pakkuv ettevõte ja investeerimislahenduste pakkuja. Koos Londonis asuva Euroopa peakorteriga, on Sumitomol 13 esindust kokku kümnes riigis.

 

Baltic News Service