Site Online Counter
Skip to main content
Blogi > Kandideeri

TÖÖANDJAILE! Isiku andmekaitseseadus lubab kandideerida nii

TÖÖANDJAILE! Isiku andmekaitseseadus lubab kandideerida nii

Isiku andmekaitseseadus lubab kandideerida nii ehk kuidas saada kontakti kandideerijaga.

Selliseid kandideerimisi hakkab nüüd Kandideeri.ee -s iga päev ühe rohkem ja rohkem tulema. Selle ainus pluss on, et Kandideerijale on kandideerimine väga lihtne ja ei võta aega. Soovime, et igal töökuulutusel oleks rohkem kandideerijaid.

Kuidas sellise kandideerijaga ühendust võtta?

Lihtsalt logige ettevõtte kontole sisse. Avaneb Töölaud, see ei ole õige koht. Sealt saate vaadata oma kuulutuste statistikat (perioodi pikkust saate valida).

Lehe ülal näete MINU KONTO ja selle all kõrvuti

TÖÖLAUD    TÖÖD     ETTEVÕTTE PROFIIL.

Klõpsake TÖÖD peal ja avanevadki kõik Teie töökuulutused. Leidke töökuulutus, mille kandideerijatega soovite kontakteeruda. Näete selle kõrval paremal roheliselt Kandideerijaid, klõpsake sellel ja näetegi kõiki sellele kuulutusele kandideerijaid.  Klõpsates kandideerija nimele, avaneb profiil koos infoga. Saate mugavalt otse temaga e-posti teel kontakteeruda, kui klõpsate rohelisel nupul "Kontakteeru kandidaadiga".

Igaühe juurde saab märkmeid lisada, et meeles oleks, mida kokku leppisite vms.

Tõstke iga kandideerijat  edasi kandideerimistorus, kuni lõpuni, kas tegite Talle tööpakkumise või siis see kandidaat jäi sel korral valikust välja.Kordame üle:

Kandideerijaga kiireks kontakteerumiseks klõpsake "Kontakteeru kandidaadiga", avaneb messengeri aken, läbi mille on loodud otseühendus. Kirjutage oma sõnum sinna. Näiteks: "Tere, täname kandideerimast AS Tööstuspark LAOJUHATAJA ametikohale. Palume Teilt kandideerimise kinnituseks täpsemat infot teie eelneva kogemuse ja oskuste kohta. Tõestage enda sobivust antud ametikohale. Samuti edastage meile enda kontakttelefon. Võtame teiega ühendust, kui oleme infoga tutvunud ja Teid antud ametikohale sobivaks arvanud."

Head kasutamist, kogu värbamisprotsessi vältel ei ole teil tarvis Kandideeri ee -st väljuda. Ärge unustage ka salvestada märkmeid ja tõsta Kandidaati "kandideerimistorus" edasi kuni lõpuni välja.

NB! Kui oled tööotsija ja loed seda artiklit, siis soovitame kandideerides lisada endiselt vähemalt kaaskirja või motivatsioonikirja aga soovitavalt kohe ka CV ehk täpsema info oma kogemsute ja oskuste ning endiste töökohtade kohta. Seda selleks, et kui on palju kandideerijaid, siis ilmselt tööandja eelistab tutvuda ennekõige nendega, kel see info kohe lisatud. Eelinfo kohene edastamine annab eelise.

Tõhusat kasutamist!