Site Online Counter
Skip to main content
Blogi > Noored

Tööandjate Keskliit otsib viimaseid päevi parimaid praktikante

Tööandjate Keskliit otsib viimaseid päevi parimaid praktikante

TALLINN, 13. september, BNS - Veel viimaseid päevi on võimalik esitada kandidaate Eesti Tööandjate Keskliidu parimate praktikantide konkursile “Praktik Cum Laude”. 

Konkursi eesmärk on tõsta esile kutse- ja kõrgkoolide õppuritest praktikante, kes on praktika käigus oma erialaseid oskusi silmapaistvalt arendanud ja kelles tööandja näeb suurt potentsiaali.

Eesti Tööandjate Keskliidu juhataja Toomas Tamsare sõnul on säravate praktikantide tunnustamine väga oluline. “Kuna praktika on õppuri jaoks oluline etapp elukutse omandamisel, tasub tõsta esile kutse- ja kõrgkoolide õpilasi, kes võtavad praktikat pühendumusega ja soovivad selle käigus erialaseid oskusi täiendada,” sõnas Tamsar. 

“Positiivne praktikakogemus avaldab positiivset mõju nii õppurile kui ettevõttele. Õpilasele on süsteemne ja erialaseid oskusi arendav praktika aluseks läbimõeldud karjäärivalikule. Ettevõtted võivad praktika abil leida enda meeskonda aga tublid ja väljaõppinud töötajad, kelle innukus toob ettevõttesse uusi ideid ja lahendusi,” ütles Tamsar. 

Ettevõtted ja organisatsioonid saavad kandidaate esitada kuni 15. septembrini. 

Parim õpipoiss, parim praktikant kutsehariduse ja parim praktikant kõrghariduse kategoorias selguvad oktoobri lõpus.

 

Baltic News Service