Skip to main content
Blogi > Tööandjale

Töökuulutuste jagamine sotsiaalmeedias Kandideeri.ee kanalites.

Töökuulutuste jagamine sotsiaalmeedias Kandideeri.ee kanalites.

Üht koostööpartnerit huvitas, kas Ta saab ka ise oma töökuulutusi, mis on avaldatud Kandideeri.ee -s, sotsiaalmeedias vähese ajakuluga jagada?

Jah, saab. Selleks tuleks enne välja logida Kandideeri adminosast ehk Kandideeri.ee -st ja seejärel leida üles oma töökuulutus, mida jagada soovitakse. Kuulutuse kõrval paremal on Ettevõtte tutvustus ja selle alla ongi näha "Jaga seda töökuulutust" nupud, mida tuleb jagamiseks kasutada.

Kasutades neid nuppe, lisatakse vajalik URL igale postitusele automaatselt. URL on link, mis suunab huvilised Kandideeri.ee lehel olevale kuulutusele.

Kui Te soovite jagada oma kuulutusi võõrastel ehk mitte teile kuuluvatel sotsmeedialehtedel ja gruppides, siis peate eelnevalt oleme nende gruppidega ja lehtedega liitunud.

Kandideeri.ee -ga seotud lehtid ja gruppe on üle 200. Koostööpartnerid saavad info, päring tuleks saata jaanus@kandideeri.ee.

Samas on Teil hea teada, et tegelikult piisab Teil vaid avaldada töökuulutus Kandideeri.ee -s ja me ise jagame peale seda Teie kuulutust oma kanalites. Teeme seda 1 kuu jooksul vähemalt 3 korral.