Site Online Counter
Skip to main content
Blogi > Kandideeri.ee

Tööpakkumise avaldamine - proovi tasuta.

Tööpakkumise avaldamine - proovi tasuta.

Tööpakkumise avaldamine Kandideeri.ee -s.

Tööpakkumise avaldamine meie lehel käib nii. Registreeri ettevõttele kasutaja. Tee seda atraktiivselt, sest see on kasulik ettevõtte brändingule. Lisa lühike, ettevõtet tutvustav tekst ning logo, veebileht, kontaktinfo. Lisaks saab lisada ka pilte ja videoid. Kogu infot saate igal ajal ise värskendada ja muuta ning uuena hoida. 

Lisaks saate kohe avaldada ka ühe töökuulutuse (saab lisada palgavahemiku, teksti, pildid ja videod). Kõik see on Teile täiesti tasuta.

Prooviperioodi ajal kontakteerume Teiega ning teeme peale vajaduste väljaselgitamist personaalse pakkumise, mis on soodsam, kui hiljem ostes. Kas soovite selle vastu võtta, seda on Teil aega otsutada kuni prooviperioodi lõpuni. Pakkumise teeme Teile terveks esimeseks kasutusaastaks, arvestades Teie töökuulutuste aastast hulka ja seda, kas soovite ligipääsu ka meie väiksele aga värskele CV -de andmebaasile või soovite vaid kuulutusi avaldada.

Kandideerimine on tööotsijaile mugav, kandideerimiseks ei pea olema meie andmebaasi lisatud CV-d, seda saab igaüks lisada ka konkreetsele kuulutusele kandideerides (valides CV faili enda arvutist).

Tööpakkumise avaldamine on soodne. Kuna me alustasime juba 2010 aastal Facebookis (tööalase info jagamist), siis tänaseks on meie sotsiaalmeediaulatus üsna arvestatava suurusega. Te saate omi kuulutusi sotsmeedias ka ise jagada, kasutades nuppe "Jaga seda töökuulutust" kuulutuste kõrvalt. Samuti võite tellida meilt sotsiaalmeedias jagamise igale oma kuulutusele jaanus@kandideeri.ee..

Teie tööportaal www.kandideeri.ee - abiline personali-ja tööotsingul.

Vaata hinnakirja ja teenuseid SIIT.