Skip to main content
Blogi > Töömess

Töötukassa korraldab Keilas Keila-Paldiski töömessi

Töötukassa korraldab Keilas Keila-Paldiski töömessi

TALLINN, 7. veebruar, BNS - Töötukassa korraldab Keilas Keila-Paldiski töömessi, mis toob kohale ligi 30 tööandjat nii kohalikult tasandilt kui üle Eesti. 

Töötukassa Tallinna ja Harjumaa tööandjate konsultant Illinor Siebold sõnas, et tööandjate huvi kohaliku messi vastu on olnud meeldivalt suur. „Messilt võib leida väga erinevaid tööpakkumisi peamiselt klienditeeninduse, tootmis- ja tööstussektorites. Lisaks piirkondlikele tööandjatele on osalemas ka kaugemal asuvaid tööandjaid, kes pakuvad töötajatele organiseeritud transporti tööle ja koju saamiseks,“ kõneles Siebold.

Kokku pakuvad messil osalevad tööandjad üle 500 töökoha. Messilt leiab enda jaoks midagi igaüks. Lisaks töövahendusele saab osaleda tasuta karjäärinõustamisel, küsida töötukassa EURES nõustajatelt nõu teistes Euroopa riikides töötamise kohta ning arutleda juhtumikorraldajatega vähenenud töövõimega töötajate teenuste üle. Samuti saab messilt infot töötukassa toetatavate õppimisvõimaluste kohta töötavatele inimestele – teenused, mida pakutakse „Tööta ja õpi“ ehk ennetavate meetmete programmi raames. 

Illinor Siebold lisas, et kindlasti on messile väga oodatud ka vanemad inimesed. „ Kuna Eesti seisab silmitsi töökäte nappusega, värbavad ettenägelikud ja mitmekülgseid inimsuhteid väärtustavad ettevõtted hea meelega vanemaealisi inimesi, pakkudes tihti ka osalise tööajaga töötamise võimalusi,“ rääkis Siebold.  

Mess toimub Keila Kultuurikeskuses ning uksed on avatud kella 11-14.

 

Baltic News Service