Site Online Counter
Skip to main content
Blogi > Transport ja Logistika

Tallinna Haabersti ristmikul algavad ulatuslikud asfalteerimistööd

Tallinna Haabersti ristmikul algavad ulatuslikud asfalteerimistööd

TALLINN, 10. mai, BNS - Tallinna Haabersti ristmikul algavad ulatuslikud asfalteerimistööd, linnavalitsus soovitab võimalusel ristmiku piirkonda mai lõpuni vältida.  

Linnavalitsuse teatel muutub Haabersti ristmiku asfalteerimise tõttu liikluskorraldus ning alates neljapäevast kuni mai lõpuni on liiklejatel soovitav ristmiku piirkonda vältida.

Neljapäeval algavad asfalteerimistööd lõigus Mõisa ja Mõisapõllu tänavate vahelises lõigus, uue katte saavad kaks Rocca al Mare keskuse poolset sõidurada. Samal päeval asfalteeritakse ka viaduktil linna poole minevat suunda. Suletud on Mõisa tänavalt pööre Keila poole ning pöörded Mõisapõllu tänavalt. Haabersti linnast väljuv bussipeatus asub neljapäeval 150 meetrit ringristmiku pool.

Reedel ja pühapäeval on kavas asfalteerida Paldiski maantee ringilt kesklinna suunas minevaid sõiduradasid. Suletud on vaskpöörded nii Mõisa tänavale kui ka Mõisa tänavalt kesklinna poole. Tavaliiklus suunatakse ümber Vabaõhumuuseumi tee kaudu Paldiski maanteele, bussid sõidavad kesklinna poole ringristmiku kaudu.

12.mail on planeeritud asfalteerida Paldiski maantee linnast väljuv suund ring ning K-rauta keskuse juurde rajatud uus ristmik. Samal päeval asfalteeritakse ka viadukti linnast väljuvat suunda.

Ümbersõit ringilt Keila poole on suunatud läbi Ehitajate tee ja Õismäe tee. Teelõik suletakse reede öösel vastu laupäeva.

13. mail asfalteeritakse Paldiski mnt linnast väljuv suund, K-rauta keskuse juurde rajatud uus ristmik kuni objekti lõpuni ning pöörded Inchape BMW keskuse juurde ja Mõisapõllu tänavale. Suletud on pööre Paldiski maanteelt Mõisapõllu tänavale. 13. mail on suletud pööre Mõisapõllu tänavale Paldiski maanteelt.

 

Baltic News Service