Online Counter
Blogi > Lennuliiklus

Tallinna lennujaama lennud on udu tõttu häiritud

Tallinna lennujaama lennud on udu tõttu häiritud

TALLINN, 4. juuli, BNS – Tallinna lennujaama lennuinfo kohaselt on kolmapäeva hommiku seisuga udu tõttu tühistatud viis saabuvat ja neli väljuvat kolmapäevast lendu.

"Udu on täna hommikul tõesti erakordselt tihe ja tiheda udu tõttu põhjustatud piiratud nähtavus mõjutab üldjuhul ainult saabuvaid lende. Helsinkist kell 6:35 saabuma pidanud lend suundus tagasi ning hommikune Tallinn-Kärdla-Tallinn lend tühistati samuti tiheda udu tõttu. Meie andmetel on ilmaolud lähiajal paranemas ja nähtavus juba sedavõrd parem, et mõningaid hilinemisi võib veel esineda, ent ilmastikuolude tõttu tühistamisi pigem mitte," ütles Tallinna lennujaama kommunikatsioonijuht Margot Holts BNS-ile.

Väljumistest on lennuinfo kohaselt on tühistatud kella 6-st väljuma pidanud Lot Polish Airlinesi Stockholmi lend, kella 7-st väljuma pidav Transaviabaltika lend Kärdlasse, kella 7.20-st Stockholmi lendama pidav Lot Polish Airlinesi lend ning kella 8.55-st Peterburgi lendama pidav Lot Polish Airlinesi/Nordica-Regional Jeti lend.

Saabuma pidavatest lendudest suundus Helsingisse tagasi 6.35 Finnairi Helsingi lend, tühistatud on kella 8.15-ks Tallinnase jõudma pidav Transaviabaltika Kärdla lend, 8.25 Lot Polish Airlinesi Stockholmi lend, 11.10-ks planeeritud Lot Polish Airlinesi/Nordica-Regional Jet Peterburi lend ning õhtul kella 17.10-ks planeeritud Lot Polish Airlinesi Varssavi lend.

Samuti on mitmete saabuvate ja väljuvate lendude juurde märgitud hilinemine.

 

Baltic News Service