Skip to main content
Blogi

Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis alustab rekordarv õppureid

Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis alustab rekordarv õppureid

TALLINN, 4. september, BNS - Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis alustavad sel sügisel õpinguid rekordilised 450 uut õppurit, neist kõige rohkem õe erialal - kokku 215.

Tallinnas alustavad esmakursuslased õpinguid rakenduskõrgharidusõppes õe, ämmaemanda, optometristi, farmatseudi, hambatehniku, tegevusterapeudi ja tervisedenduse õppekavadel. Kutseõppes alustatakse hooldustöötaja, tegevusjuhendaja ning lapsehoidja õppekavadel. Kõrgkooli Kohtla-Järve struktuuriüksuses algab õppetöö nii õe kui hooldustöötaja erialadel.

“Algava nädala aktused alustavad traditsiooniliselt uut õppeaastat. Eesti tervishoid vajab uusi töötajaid ja kõrgkoolid Tallinnas ja Tartus vastavad riigi vajadustele, “ ütles Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli rektor Ülle Ernits. 

“Kõrgkool alustab taas tavapäraselt erilist aastat. Kui õppimine on endiselt teadmiste ja oskuste omandamine, siis meetodid ja võimalused on taas rikastunud. Esimestena Eestis alustame töökohapõhise õppega kõrghariduses, lisaks on uuenduse saanud kõik õppekavad. Soovime, et meie õppijal oleksid parimad võimalused saamaks tunnustatud spetsialistiks oma valdkonnas,” sõnas Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õppeprorektor Ulvi Kõrgemaa. 

Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli missioon on koolitada innovaatiliselt ja kriitiliselt mõtlevaid tervisevaldkonna töötajaid. Kõrgkooli eesmärk on olla pidevalt arenev, selleks on kool teinud ning teeme ka tulevikus efektiivset koostööd nii sise- kui välispartneritega, investeerinud kaasaegsetesse ja innovaatilistesse tehnoloogiatesse ning kaasab õppureid aktuaalsete probleemide lahendamisse.

 

Baltic News Service