Site Online Counter
Skip to main content
Blogi > Vesi

Tallinna Vesi esitas konkurentsiameti tariifiotsusele vaide

Tallinna Vesi esitas konkurentsiameti tariifiotsusele vaide

TALLINN, 8. jaanuar, BNS – Tallinna Vesi esitas konkurentsiametile vaide seoses ameti otsusega jätta kooskõlastamata ettevõtte poolt taotletud veeteenuse hinnad Tallinna ja Saue linna tegevuspiirkonnas.

Tallinna Vesi esitas 3. jaanuaril vaide, sest ei pea konkurentsiameti poolt otsuses väljendatud seisukohti põhjendatuks. Ühtlasi on ettevõte koostamas konkurentsiametile vastust seoses sama otsusega seotud järelevalvemenetlusega, teatas Tallinna Vesi börsile. 

Koostatavas vastuses põhjendab ettevõte oma seisukohti veeteenuse hindade kujunemise aluseks olevate hinnakomponentide osas. Tallinna Veel on vastamiseks aega kuni 30. jaanuarini.

Konkurentsiamet jättis lõppenud aasta detsembris Tallinna Vee tariifid kooskõlastamata. Seejuures ei nõustu amet Tallinna Vee esitatud veeteenuse hinna arvutamise aluseks olevate kuludega ning leiab, et ettevõte on prognoosinud ülemäärast kulu ligi 10 miljoni euro ulatuses.

Kuni konkurentsiamet ei ole uusi veeteenuse hindu kooskõlastanud ega muul viisil kehtestanud, kehtivad senised veeteenuse hinnad.

 

Baltic News Service