Site Online Counter
Skip to main content
Blogi > Kadunud

Tallinnas jäi kadunuks Soome ametiühingutegelane

TALLINN, 29. november, BNS - Soome ametiühingutegelaste konverentsireisil jäi Tallinnas kadunuks Pori linnast pärit Ari Saarilammi, kelle kohta puuduvad alates laupäevast igasugused teated, edastas teisipäeval Postimees väljaande   Ilta-Sanomat artiklit.

Soome kohalikus politiikas ja ametiühingute liikumises tuntud Saarilammi saabus koos kolleegidega möödunud reedel, 24. novembril Tallinna, kuid ei osalenud siin järgmisel päeval toimunud konverentsil. Ta ei saabunud ka laupäeval hotelli. Mehe pagas on siiani hotellis Euroopa.

Saarilammi pidi teisipäeval taas kodumaal tööl olema, kuid alates laupäevast pole temaga ühendust saadud. Sõbra kadumisest teatas Facebookis Tero Niskanen.

"Iga väiksemgi informatsioon Ari liikumisest Eestis on tähtis," ütles Niskanen Ilta-Sanomatele.

Saarilammi ammune tuttav Sakari Aalto ütles, et mehe arvukas sõpruskond on mures, sest teda tuntakse kui täpset töötajat.

Tero Niskaneni sõnul on Saarilammi kadumise kohta tehtud Pori politseile avaldus. Sõbrad paluvad kõigil, kes teavad midagi Saarilammi liikumisest, teatada politseisse või kirjutada e-posti aadressil tero.niskanen@pori.fi.

Baltic News Service