Skip to main content
Blogi > Liiklus

Tallinnas reisisadama piirkonnas muutub liikluskorraldus

TALLINN, 15. märts, BNS – Tallinnas Petrooleumi tänava lõigus Tuukri tänava ja D-terminali vahel avatakse 21. märtsist liiklus 2+1 skeemi järgi, ehk üks rida hakkab viima sadamasse ja kaks rida sadamast välja.

Samaaegselt suletakse Uus-Sadama tänav lõigus Reidi tee kuni Tuukri tänav, teatas linnavalitsuse pressiesindaja reedel BNS-ile. Jalakäijatele on tagatud liikumine mööda Uus-Sadama tänavat. Kohalikud elanikud saavad Uus-Sadama kinnistutele ja kinnistutelt välja Tuukri tänava kaudu.

Alates 25.märtsist suletakse osaliselt Ahtri tänav ristmik. Liiklusele suletakse väljapääs sadama poolt Jõe tänavale ja parempööre Mere puiestee suunas. Ajutiselt saab väljapääsuna kasutada Lootsi põiktänavat. Tagatud on nii parempöörde kui ka vasakpöörde võimalus Tuukri tänavale. Samuti on võimalik sadamast välja sõita Petrooleumi tn kaudu D-terminali eest.

Autojuhid, kes soovivad sadamast Jõe tn pidi saada Narva maanteele või Pronksi tänavale saavad sõita kahte suunda pidi. Esimene variant on väljuda Petrooleumi tänava kaudu ning sõita Narva maanteele või teha Lootsi põiktänavalt parempööre Tuukri tänavale või teha tagasipööre kas peale Ahtri ristmikku või Mere puiesteel.

 

Baltic News Service