Skip to main content
Blogi > Transport ja Logistika

Taxigo ja taksofirmad plaanivad loobuda Uberi hinnaga võistlemast

Taxigo ja taksofirmad plaanivad loobuda Uberi hinnaga võistlemast

TALLINN, 9. veebruar, BNS – Transpordiäpp Taxigo ja Eesti Taksoettevõtjate Liit (ETEL) sõlmisid koostööleppe, mille eesmärgiks on tõsta osapoolte kvaliteet teiste teenuste kvaliteedist mööda ja mitte võistelda hinnaga.

"Me otsustasime loobuda hinnavõitlusest Taxifyga ja keskenduda pigem teenuse kvaliteedile," ütles Taxigo looja ja tegevjuht Eduard Dubrovski pressiteate vahendusel.

Eesti Taksoettevõtjate Liidu juhatuse liige Raul Kalev möönis, et Taxigole kui Eesti suurimale ametlike taksode äpile on sageli ja õigustatult ette heidetud osade taksode küsitavat puhtust, osade juhtide vähest viisakust, puudulikku eesti keele valdamist ja veel mitmeid puudusi. Tema sõnul on plaanis seda probleemi koostöös parandama hakata.

ETEL on loodud 2016 aastal üheksa taksofirma poolt, mille juures sõitis tol hetkel ligi 900 ametlikku taksot. ETEL-i tuntumad liikmed on Sõbra Takso, Elektritakso, Amigo Takso, Bongo Takso, Q-Takso, Raadiotakso, Reval-Takso.

Taxigo on taksoäpp, mis loodi 2014 aastal. 2017. aastal teenindas Taxigo süsteem Eestis 1,5 miljonit klienti ja vahendas tööd 50 taksofirmale ning sadadele erajuhtidele.

 

Baltic News Service