Skip to main content
Blogi > teenused

Teenuste e-turg alustab

Teenuste e-turg alustab

TEENUSED. TEENUSTE E-TURG.

www.cleaningserv.eu on teenuste e-turg. Oleme alustamas ja hetkel on käimas aktiivne erinevate teenuste kategooriate lisamine. Ootame kõiki teenusepakkujaid registreeruma Müüjaks.

Teenuste e-turg, teenuste broneerimisplatvorm, teenuste broneerimiskeskkond, teenuste marketplace, teenused kodu lähedal, telli teenus, paku teenust, osta teenust, müü teenust ... heal lapsel mitu nime.

Kasutame populaarset ja turvalist elektroonilist makseplatvormi Stripe (selle lisamiseks Müüja kontole, on vajalik pangakonto ja sellega seotud pangakaardi olemasolu). Samuti on Müüja soovitavalt FIE või OÜ/AS või siis eraisik, kes omab ettevõtluskontot. Eraisikuna Stripega liitumisel valige FIE pakutud valikutest.

Teenused, mida saab pakkuda ajatasuga: minutid, tunnid, päevad, kuu. Teenuste pakkujad ise valivad kalendris ajad, millal saavad teenustele tellimusi vastu võtta. Samuti määravad teenuse osutamise piirkonna ja hinna.

Teenuste Ostjad saavad otsida vajalikku teenust asukoha järgi, hinna järgi, kategooria järgi, märksõna järgi, lisamise aja järgi, tagasiside hinnangu (teenusepakkuja reiting Ostjatelt saadud tagasiside järgi) järgi.

Teenuste e-turu platvorm ei küsi raha teenuste lisamise ja avaldamise eest. Maksate vaid väikese tehingutasu reaalsetelt ostudelt.

On ka reklaamipakett, kus teenusepakkujad võivad avaldada oma firmaandmeid, suunata kasutajaid oma veebulehele või leppida tehinguid kokku väljaspool teenuste platvormi. Sel juhul tuleb osta 14€ püsiva kuumaksega pakett www.kandideeri.ee/employer-products/ hinnakirja lõpust.