Skip to main content
Blogi > Side ja levi

Telia jätab esialgu Põlva ja Valga esinduse alles

Telia jätab esialgu Põlva ja Valga esinduse alles

TALLINN, 30. jaanuar, BNS – Telia otsustas jätta ettevõtte Põlva ja Valga esindused avatuks, kuni leitakse sobiv partnerlahendus Telia kohaloleku säilitamiseks mõlemas piirkonnas; samas vähendab ettevõte esinduste lahtioleku aegu.

"Kohalik kogukond andis meile tugeva signaali, et Telia kohalolek Põlvas ja Valgas on oluline. Suhe ja koostöö kohalike kogukondadega on meile oluline ja otsime praegu aktiivselt partnereid, kellega koostöös saaksime Telia esindatuse nii Põlvas kui Valgas säilitada ka edaspidi. Kuni uue lahenduse leidmiseni vähenevad mõningal määral esinduste lahtiolekuajad," ütles Telia Eesti ärikliendiüksuse direktor Tarmo Kärsna pressiteate vahendusel.

Kärsna sõnul käib töö selle nimel, et leida partner või partnerid, kellega koostöös saaks Telia endiselt regiooni kohale jääda. Täpsed lahendused on veel lahtised, kaalumisel on erinevad võimalused ning arutusel erinevad koostöömudelid.

"Hetkel on kõige olulisem see, et Telia ei kao piirkonnast kuhugi. Oleme siiralt tänulikud nii oma klientidele kui kohalikule kogukonnale selge sõnumi eest, et Telia kohalolek Põlvas ja Valgas on sedavõrd tähtis," lisas Kärsna.

Telekommunikatsiooniettevõte Telia otsustas möödunud nädalal sulgeda jaanuarikuu lõpus külastajate vähesuse tõttu esindused nii Põlvas kui ka Valgas. Otsus pälvis laia kriitikat.

 

Baltic News Service