Site Online Counter
Skip to main content
Blogi > Tööelu

Teretutvus Alisa, Taneli ja Kaspar Patrikuga ACE Logistics Estonia AS-st

Teretutvus Alisa, Taneli ja Kaspar Patrikuga ACE Logistics Estonia AS-st

Saage palun tuttavaks ACE’i noorte töötajatega: Alisa, Taneli ja Kaspar Patrikuga, kes kõik lõpetasid sel suvel ülikooliõpingud.

Alisa Dudinova on ACE’is töötanud praeguseks juba seitse aastat. Nagu ikka noored logistikatudengid, alustas Alisa oma logistikukarjääri praktikaga. Esialgu tolliosakonna klienditeenindajana, teise praktika ajal juba lennu-mereosakonnas transpordikorraldajana.  Kuna Alisa jäi oma korrektsuse ja kohusetundega meile kohe silma, ei lasknudki me teda enam siit  ära.  Kuus aastat korraldas ta ACE’is lennu- ja meretransporti.  Aga Alisat paeluvad ka IT süsteemid, nii ta siis jätkas õpinguid IT alal ja sel suvel lõpetas Eesti Infotehnoloogia Kolledzi IT süsteemide arenduse erialal. Oma lõputöös uuris Alisa võimalusi lihtsustada ettevõttesisest tarkvaraarenduse protsessi kaasaegsete arendusvahendite abil. Lõputöö kirjutamist toetas ka Tallinna linn. Kui siiani koosnes ACE Logisticsi IT osakond ainult ühest inimesest, siis nüüdseks on ka Alisa selle osakonnaga liitunud ja aitab kogu grupi ettevõtteid erinevate IT lahendustega.

Pärit on Alisa Kohtla-Järvelt, lisaks emakeelele räägib ta vabalt eesti ja inglise keelt. Siiamaani on Alisa õpingute ja tööga pidevalt hõivatud olnud, alles nüüd naudib rahulikumat perioodi. Vabu momente sisustab ta hea raamatu või filmiga. Ja lähitulevikus on plaanis ka mõned pikemad-kaugemad reisid, mis siiani on oma järjekorda ootanud.

Mis Sulle ACE’is meeldib?
Alisa:
 ACE’is on on mul esimesest päevast alates meeldinud sõbralik atmosfäär ja toetav suhtumine. Töötajana olen uhke ACE’i teenuse kvaliteedi üle ja mul on hea meel olla selle meeskonna liige. Samuti andis ACE mulle võimaluse töö kõrvalt kooli naaseda ja pakkus arenguvõimalusi uuel erialal.

Kaspar Patrik Truverk alustas samuti ACE’is praktikandina, kui õppis Tallinna Tehnikakõrgkoolis II kursusel. Kaspar on kõrgkooliõpingute ajal olnud vahetusõpilane nii Hollandis kui ka Belgias, nii et kogemusi ja praktikat on ta ka kaugemalt saanud. Lõputöö teemaks oli ACE Logistics Estonia terminali asukoha valik.   Praktika ajal aitas Kaspar müügimeeskonda hinnapakkumiste tegemistel. Praegu tegeleb Saksamaa suunal otsevedude töö korraldamise ja ekspedeerimisega.

Kaspar on põline tallinlane. Ta on pikalt tegelenud korvpalliga, kuid viimasel ajal pakub ka tennisemäng huvi. Muidugi naudib ta reisimist ning sõpradega koosveedetud aega.

Mis Sulle ACE’is meeldib?
Kaspar: Töökollektiiv – kõik on meeldivad inimesed, kellega on lihtne suhelda ja koos töötada.

Erinevalt Alisast ja Kasparist ei ole Tanel Vaher ACE’is praktikal käinud, tema tuli meile kohe tööle. Varasem kontakt meie müügi- ja turundusjuhiga oli Tanelil küll olemas ning õige hetk lihtsalt ootas oma aega. Kuna Tanelil on hea kogemus olemas raamatute müügist Ameerikas, siis teadis ta väga täpselt, et just müügitöö on see, mis teda paelub. Praegu töötabki Tanel ACE’is müügikonsultandina, otsib aktiivselt uusi ja aitab olemasolevaid kliente.

Tanel lõpetas sel suvel Tallinna Tehnikaülikooli logistika eriala ning lõputöö kirjutas teemal Kääriku spordikeskuse transport ja ligipääsetavus.

Pärit on Tanel Elvast, gümnaasiumihariduse omandas ta Tartu Tamme Gümnaasiumist. Tema hobideks on vabas õhus harrastatav sport: jalgrattasõit, jooksmine. Talle meeldib mööda Eestit ja maailma ringi rännata ning uusi põnevaid kohti avastada. Vahete-vahel leiab ta tee kinno, natuke harvem ka teatrisse 

Mis Sulle ACE’is meeldib?
Tanel: ACE’i puhul jäi mulle kohe alguses silma, et kõik on väga abivalmid ning sõbralikud, mis oli väga oluline osa sisseelamiseks. Samuti hindan arengut soosivat töökeskkonda, tänu millele suudan kindlasti enda isiklikku tulemust kasvatada. Lisaks kõigele on ACE’ist väga hea kuvand nii seespool kui ka väljaspool, hinnatakse inimesi, nende saavutusi ning ollakse abivalmid ka väljaspool töökeskkonda.

Aitäh teile, Alisa, Kaspar Patrik ja Tanel, et meiega olete!

Inge Parring
Kvaliteedi- ja personalijuht
ACE Logistics

NB! ACE Logistics Estonia`s on hetkel muide veel üks vaba töökoht, ootame kollektiivi KAUBAKÄSITLEJAT. Kandideerida saad läbi tööportaali Kandideeri.ee.