Site Online Counter
Skip to main content
Blogi > Tööle kandideerimine

Tööle kandideerimine. Kandideeri tööle julgelt!

Tööle kandideerimine. Kandideeri tööle julgelt!

Tööle kandideerimine.

Tööle kandideerimine on lihtne. Tööle Kandideerimiseks vali sobiv töökuulutus. Koosta sellega sobiv CV ja vajuta kandideerimise nuppu.

Et tööle kandideerimine aga Sind ka tööle viiks, siis tee tööandjale intervjuule pääsemiseks enda poolt atraktiivne kaaskiri. Kaaskirjas tood välja oma positiivsed omadused seoses pakutava töökohaga ning näitad üles suurt huvi ja entusiasmi pakutava vastu.

Tee nägu pähe, pese ja triigi riided ning lase ennast ka fotograafil pildistada. Pilt on kui tuhat sõna. Lisa pilt kaaskirjale ja CV-le kaasa.

Paari päeva pärast võiksid korra tööpakkujale helistada ja uurida viisakalt, kas nad on Teie kandideerimisavaldust märganud. Näita veelkord üles huvi ning uuri, kas tööandja võiks Sinuga korral kohtuda, et tutvuda ning tööst ja võimalikust koostööst veidi süvenenumalt vestelda.

Kohtumisel ole puhanud, pestud ja kasitud. Kuula tööandjad tähelepanelikult ja mõtle, mida räägid. Hiljem täna kohtumise eest ja head aega. Võid veel ka üle täpsustada, millal tööandjalt tagasisidet saada võiksid.

Good luck!