Skip to main content
Blogi > Ajakirjandus

Sõnumid läbi elu

Sõnumid läbi elu

Veebiajakiri Femme Salongiõhtud alustab 8. hooaega uute huvitavate persoonide ja nende inspireerivate lugudega. 20. septembril kell 19.00 kohtume eestimaise ehtebrändi New Vintage by Kriss brändi asutaja ja loovjuhi Kriss Eglitega.

 

 

New Vintage by Kriss on ehtekunsti maailmas armastatud bränd, mis sündis erinevate juhuste kokkulangemise tõttu. Salongiõhtul kõneleb Kriss lähemalt sellest, kuidas ta ehete valmistamiseni jõudis ehk kuidas ebameeldivatena tunduvad „sõnumid” panevad meid avaramalt mõtlema ja teadlikumalt tegutsema.

Time To Rock, Inspired, Teen Mis tahan ja I Got Something to Say

Sõnumitel on ehtekunstniku jaoks läbivalt oluline tähendus, mille ta on pannud ka oma loomingusse. Kohtumisel avab ta kuulajatele erinevate kollektsioonide ja disaini sõnumite tagamaid – kuidas need temani jõudsid ja mida ta soovib oma ehetega nende kandjatele edastada. Samuti leiab vastuse küsimus, milline on ideaalne NV Girl.

Vaieldamatult oluline roll sõnumi edastamisel on ka brändi pildikeel, millest lähemalt ka sellel õhtul kõneletakse ja näidatakse.

Sõnumid saavad alguse loojast ja kandjast. Krissi jaoks on oluline ümbritseda ennast teadlikult positiivsete sõnumitega, et luua endale positiivsem elu. Ehted on üks võimalikest viisidest innustada naisi suuremalt mõtlema, julgemalt tegutsema ja elama täiel rinnal. NVbyK usub, et iga naise unikaalsus on väärt tähistamist ja esiletõstmist.

Külaliste maitsemeeli paitab peakokk Renee Pärnsalu poolt kokku pandud suupistevalik ning klaasike kihisevat.

Õhtu osalustasu on 15.- eurot.

Palume kõigil soovijail registreeruda, kirjutades aadressile silvi@femme.ee. Küsimuste korral helistada numbril 522 9088.

Kõigi salongiõhtul osalejate vahel läheb loosi üks sõnumiga ehe, mida on võimalik ka kohapeal osta.

 

Kui soovid registreeruda üritusele läbi Facebooki, klõpsa siia.

 Vaata ka Femme.ee