Site Online Counter
Skip to main content
Blogi > Volvo

Volvo laiendab 1,4 miljoni euroga oma Rae tehnopargi töökoda

Volvo laiendab 1,4 miljoni euroga oma Rae tehnopargi töökoda

TALLINN, 22. august, BNS – Raskeveokite tootja Volvo Trucks esindaja Volvo Estonia laiendab 1,4 miljoni euroga oma Rae tehnopargi töökoda ligikaudu 1000 ruutmeetri võrra. 

Ehitustööd teeb Mapri Ehitus ning laiendus valmib 2020. aasta kevadel. Olemasolev keskus laieneb ehitustööde käigus enam kui kolmandiku võrra. 

"Ümber hoone rajame teid ja platse ligi 6000 ruutmeetri ulatuses. Volvo on tuntud nii tarbe- kui veoautode seas ohutu ja kvaliteetse sõidukina ja meiegi lähtume ehituslepingut täites neist näitajatest," ütles Mapri Ehituse tegevjuht Tarmo Roos pressiteate vahendusel. 

Volvo Estonia müügijärgse teeninduse juht Hannes Reinvaldi sõnul lisanduvad töökoja laienduse käigus viiele olemasolevale veokite teenindamise liinile veel neli. Hooldusliin saab moodsa, põranda tasemelt tõstva tõstuki. Lisaks tuleb värvitööde kamber koos ettevalmistusalaga ning paigaldatakse kerevenituspink.

Keretööde ruumi hakkab teenindama 7 meetrise sildega sildkraana tõstevõimega 3,2 tonni. Remonditööde ruumi paigaldatakse BLITZ-i põrandasisene silindertõstuk raskeveokite tõstmiseks. Samuti paigaldatakse remonditööde ruumi 15 meetrise sildega sildkraana tõstevõimega 3,2 tonni. Värvitöökotta paigaldatakse Spanesi värvikamber.

Volvo Estonia OÜ on Volvo ja Renault veokite ametlik esindaja Eestis. Ettevõtte esindused on Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis, kus müüakse, remonditakse ja hooldatakse Volvo veokeid ja busse ning Renault veokeid ja tarbesõidukeid. Eestis müüakse umbes 300 uut Volvot aastas.

Mapri Ehitus OÜ tegevusalad on ehituse peatöövõtt ja projektijuhtimine, põllumajandusehitus ning betoonitööde teostamine. Mapri Ehituse 2018. aasta ehitustööde maht oli ligi 70 miljonit eurot, ettevõte annab tööd 100 inimesele.

 

Baltic News Service