Barona Eesti OÜ

Barona Eesti OÜ on personaliteenuseid pakkuva rahvusvahelise kontserni Barona Group OY tütarfirma.
Barona Group lisa info: www.baronagroup.com www.baronagroup.fi
Barona pakub personaliteenuseid kõikjal üle Eesti. Meie personaliteenused hõlmavad otsevärbamist ning tööjõu renti IT, logistika, ehituse, tööstuse ja büroohalduse valdkonnas.

Rahvusvahelise värbamise puhul kasutavad paljud ettevõtted meie relocation-teenust, mille abil sulandub uus töötaja kiiresti siinsesse tööellu. Meie personaliteenuste hulka kuulub ka riiklike toetuste abil tööjõu leidmine ning vallandatud personali taasrakendamine.

10 Apr, 2018
Pakkuda telefoni ning e-maili teel soomekeelset tuge arvutikasutajatele IT-valdkonna küsimustes (MS Office, kassasüsteemid ja muud kliendikohased programmid). Registreerida kliendipöördumised, leida neile sobiv lahendus ja anda kliendile abistavad juhised. Uuendada kliendiga seotud andmebaase.
Barona Eesti OÜ Tallinn, Estland Täistööaeg - Full Time
10 Apr, 2018
Haemme nyt asiakkaalle Tallinnan käyttötukiryhmään vakituiseen työsuhteeseen kokeneita KÄYTTÄJÄTUEN AMMATTILAISIA työskentelemään Virossa, Tallinnan toimipisteessä. Käyttötukihenkilönä neuvot asiakkaita puhelimitse ja selvität tietoteknisiä ongelmia. Lisäksi vastaanotat, kirjaat ja reitität palvelupyyntöjä, analysoit palvelutapahtumia sekä dokumentoit ja ylläpidät työohjeita. Työsopimuksesi tehdään Viron maayhtiön kanssa.
Barona Eesti OÜ Tallinn, Estland
10 Apr, 2018
€1.000 kuus
Kaupade vastuvõtmine, inboundi koostamine; Kaupade kontroll ja riiuldamine; Kaupade komplekteerimine; Kaupade pakendamine; Inventuurides osalemine; Kaupade tellimuste vastu võtmine ja viimine tootmisliinile Tööde alustus nii kiiresti kui võimalik! Töökoht Harjumaal, Jüris, töö kahes vahetuses 06:30-14:30 ja 14:30-22:30., olemas transport Tallinnast, Maardust
Barona Eesti OÜ Jüri, Kreis Harju, Estland Täistööaeg - Full Time