Barona Eesti OÜ

Barona Eesti OÜ on personaliteenuseid pakkuva rahvusvahelise kontserni Barona Group OY tütarfirma.
Barona Group lisa info: www.baronagroup.com www.baronagroup.fi
Barona pakub personaliteenuseid kõikjal üle Eesti. Meie personaliteenused hõlmavad otsevärbamist ning tööjõu renti IT, logistika, ehituse, tööstuse ja büroohalduse valdkonnas.

Rahvusvahelise värbamise puhul kasutavad paljud ettevõtted meie relocation-teenust, mille abil sulandub uus töötaja kiiresti siinsesse tööellu. Meie personaliteenuste hulka kuulub ka riiklike toetuste abil tööjõu leidmine ning vallandatud personali taasrakendamine.

28 Feb, 2018
€1.250 kuus
Pakume tööd metallitöölisele, kelle tööülesanneteks on stantsimine, puurimine, metalltoodete koostamine ja pakkimine. Töökoht Keilas, 1 vahetuses 7.30-16-00, valmisolek 2 vahetusega tööks. Töökestvus 4 kuud ja sobivusel ka pikemalt. TÖÖDE ALUSTUS : 1 töötaja märtsi alul ja 1 töötaja märtsi lõpul.
Barona Eesti OÜ Keila, Kreis Harju, Estland Täistööaeg - Full Time
28 Feb, 2018
€1.200 kuus
Palgaarvestaja tööülesanneteks on paljude lehekandjate palgaarvestus ja sellega seotud raamatupidamise toimingud (maksud, puhkused, töövõimetuslehed, aruandlus jms.) Lisaks koostab raamatupidaja- palgaarvestaja müügiarveid ja kajastab tehinguid.
Barona Eesti OÜ Tallinn Täistööaeg - Full Time
05 Feb, 2018
  Lehekandja töö parimaks tunnustuseks on see, kui tellijad leiavad õigeaegselt oma postkastist tellitud väljaanded, neile adresseeritud kirjad ning reklaam on postkastis, kuhu see pidi jõudma ja kus seda oodatakse! Tööülesanded:  Postisaadetiste ja reklaammaterjalide kojukanne. Töö toimub vahemikus 3.30 -7.00 (kokkulppel võib olla ka lühem tööaeg näiteks 1,5 ja 2 tundi ) 6 korda nädalas esmaspäevast laupäevani Lehekande piirkonnad:   Pirita  (Padriku tn, Lehiku tn, Lodumetsa tn),  Merivälja( Väina tee-Ranniku tee),  Lasnamäe  (Mahtra/Raadiku, Paekaare, Majaka, Ümera, Muhu/Linnamäe),  Kesklinn  (Roosikrantsi ja Süda tn ümbrus, Juurdeveo ja Kiisa tn),  Maarjamäe  (Urva-Saare tn),  Pirita-Kose ( Jääraku-Veeriku-Metsakooli),  Põhja-Tallinn  (Niidi ja Sõle tn),  Mustamäe (Sütiste tee lõpp, Vaablase ja Tildri tn ümbrus, Vilde tee algus, Siili tn),  Õismäe, Kristiine  (Spordi ja Nepi tn, Kotka ja Tulika tn, Vuti ja Mõtuse tn,)  Nõmme  (Lootuse tn, Hiiu-Suurtüki, Trummi, Järve Selveri ümbrus)
Barona Eesti OÜ Tallinn, Estland Poole kohaga - Part Time
05 Feb, 2018
€1.000 kuus
  Töö kirjeldus   Vundamentide, keldrite ja jaamade tõstmine tootmisliinile ja tootmisliinilt välilao alale; Saabuvate materjalide maha laadimine ning paigutamine välilao, külmlao alale; Valmisjaamade laadimine transpordivahenditele; Külmladudest materjalide toomine siselattu; Tootmises materjalide tõstmine selleks kokulepitud asukohtadele; Inventuuridest osavõtmine; Välilao alal materjalide paigutamine; Välilaoala korrastamine; Tõstukite igapäevane haldamine ja hooldamine; Tööde alustus kohe! Töökoht Harjumaal, Jüris, töö kahes vahetuses 06:30-14:30 ja 14:30-22:30, olemas transport Tallinnast, Maardust
Barona Eesti OÜ Jüri, Rae, Estland
05 Feb, 2018
€1.000 kuus
  Töö kirjeldus saabuvate kaupade, saatedokumentide vastavuse kontroll saabuvate kaupade infosüsteemi kandmine reklamatsioonide koostamine ja tarne õiguse lahendamine kaupade määramine ja paigutamine riiulitesse müügitellimuste komplekteerimine ja pakendamine välikliendi ja sisekliendi tarbeks materjalide liigutamine sisekliendi tellimuste alusel kokkulepitud kohtadesse tehastes kanban materjalide tellimine ja täitmine Tööde alustus kohe! Töökoht Harjumaal, Jüris, töö kahes vahetuses 6:25-14:35, 14:25-22:35, olemas transport Tallinnast, Maardust
Barona Eesti OÜ Jüri, Rae, Estland