GPK Partnerid OÜ

GPK Partnerid OÜ ettevõtte põhitegevusaladeks on geodeesia, detailplaneeringud ning vee- ja kanalitrasside projekteerimine.

GPK Partnerid OÜ omavad antud tegevusaladel töökogemust juba aastast 2003. Meie ettevõttes töötavad kõik kõrgharidust ja mitmeaastast töökogemust omavad spetsialistid.

16 Aug, 2018
Geodeet-objektijuht. Töö kirjeldus Otsime oma meeskonda geodeesia teadmistega geodeet-objektijuhti. Kelle tööülesanneteks on: - geodeesia tööde teostamine ja juhtimine; nii väli- kui sisetööde teostamine LÜ saamisest kuni kliendile toimiku esitamiseni; - kliendiga suhtlemine - tööde käigu nõuetekohane dokumenteerimine - tööde kvaliteedi vastavuse tagamine ehitusgeodeetiliste uurimistööde tegemise ja MKM korrast lähtuvalt. Nõudmised kandidaadile - geodeesiaalane kõrgharidus või selle omandamine või erialane töökogemus - soovitavalt töökogemus geodeesia valdkonnas - hea arvuti kasutusoskus (Microstation või Autocad, Excel, Word)  - korrektsus, kohusetundlikkus ja lojaalsus - B-kategooria juhiload Ettevõte pakub Vaheldusrikast, huvitavat ning meeldivat tööd arenevas ettevõttes. Võimalus arendada oma oskusi ka väljaspool Eestit.   Lisainfo Võtame ühendust vaid nende kandidaatidega, kes vastavad tööpakkumises väljatoodud nõuetele.
GPK Partnerid OÜ Tartu, Estland Täistööaeg - Full Time