Kõue Mõis OÜ

Tere tulemast Kõuele, kolmeteistkümnenda sajandi mõisa, mille rikkaliku ajaloopaatina on erakordsel viisil ellu äratanud filmilooja, kunstnik ja aktivist Mary Jordan. Kuigi vaid lühikese vahemaa kaugusel Eesti saginarohkest pealinnast Tallinnast, tundub Kõue mõis asuvat justkui teises maailmas, kus ajalugu, loodus ja arhitektuur on sulandunud üheks hõrguks tervikuks.

Olles üheaegselt nii puutumatu looduse kaitseala, butiikhotell ja restoran, kunstikeskus ja akadeemia, on Kõue mõis pühendunud ilu ning igat mesti ja masti kunstnike, esteetikute ja seikluseotsijate eest hoolitsemisele. Olenemata sellest, kas peatud siin mõned tunnid või nädalad, poeb Kõue maagia sulle hinge ja teeb sinust uue inimese.

22 Mai, 2018
Administraatori peamised tööülesanded : külaliste kõrgetasemeline ja professionaalne teenindamine külaliste sisse- ja väljaregistreerimine arvelduse teostamine külastajate erisoovide ning jooksvate kliendiprobleemide lahendamine telefonile ja meilidele vastamine teadete edastamine hotelliteenuste aktiivne müük individuaaltellimuste vormistamine, muutmine ja kinnitamine vastuvõtu vastutuse all olevate ruumide korrashoid töö toimub vahetustega: päevased ja öised vahetused
Kõue Mõis OÜ Triigi, Kose vald, Estland Täiskohaga või poole kohaga - Full Time or Part Time
22 Mai, 2018
Töö üldine kirjeldus: Klientide kõrgetasemeline ja oskuslik teenindamine a’la carte restoranis ja erinevatel mõisas toimuvatel üritustel. Ootame Sinult: Õppimisvõimet ja loovust Kohusetundlikkust Meeskonnatööle orienteeritust ja paindlikkust Kohanemisvõimet ja pingetaluvust kiiretes olukordades Väga head suhtlemisoskust Ootame kandideerima säravaid, rõõmsameelseid ja avatud inimesi, kes soovivad töötada inspireerivas keskkonnas ja tahavad pakkuda Kõue mõisa külastajatele meeldejäävat elamust.
Kõue Mõis OÜ Triigi-Kõue, Kõue, Kose vald, Estland Täiskohaga või poole kohaga - Full Time or Part Time