Skip to main content
Tagasi

Pizzakiosk sai 2003. aastal alguse Paidest. Tänaseks oleme hoogsalt kasvanud ja rõõmustame pitsasõpru üle terve Eesti. Uusi pitsakohti tekib tänu tublidele frantsiisivõtjatele üha juurde.

Põhiväärtused

  • Pizzakiosk on esimene valik, kus nõudlik klient leiab endale kvaliteetse pannipitsa. Me kasutame parimat toorainet, valmistame pitsasid hoole ja armastusega ning tasustame oma meeskonda paremini kui keskmiselt sellel alal. Oleme teadlikud ja tunneme uhkust selle üle, et meie toode on väärtuslikum, kuna selle kvaliteedi saavutamiseks on meie kulud suuremad.
  • Pizzakiosk on loomulik valik, kui noor ettevõtlik inimene soovib väikese vaevaga rajada endale kasumliku ja jätkusuutliku pitsaäri, liitudes ühtsesse ärivõrgustikku sarnaste väärtustega ettevõtjatega.
  • Pizzakiosk on usaldusväärne partner, kes austab seadusi ja maksusüsteemi, hoolib loodusest ning peab kinni oma kohustustest partnerite ja meeskonna ees.
  • Pizzakiosk on meeldiv, turvaline ja tasuv töökoht igale kohusetundlikule töötajale, kellele meeldib kliente teenindada, hoida puhtust ja areneda koos ettevõttega.
Visioon

Pizzakiosk on pitsasõbra loomulik valik parima pannipitsaelamuse saamiseks.

Missioon

Pakkuda vastutustundlikult parimat maitseelamust ja hoolides ümbritsevast, partneritest ja meeskonnast.