Karupoeg Puhh OÜ

Karupoeg Puhh OÜ asutati 2007. aasta suvel ning on tänaseks kasvanud kvaliteetsete mänguasjade ja lastekaupade maaletoojaks. Lisaks suurele Outlet kauplusele Tallinnas, on ettevõttel avatud ka väiksemad esinduskauplused Haapsalus Rannarootsi Ärikeskuses, Tartus Eedeni keskuses ja Kvartali keskuses, Pärnus Port Artur 2 keskuses, Rakvere Põhjakeskuses, Tallinnas Stroomi, Sikupilli ja Magistrali kaubanduskeskuses ning Viljandis Uku keskuses. 2016. aastal avasime esimese Karupoeg Puhh Beebi kaupluse Port Artur 2 3-ndal korrusel. Kokku on Eestis juba 10 Karupoeg Puhhi mänguasjakauplust.

08 Feb, 2018
  Tööpakkumine MÄNGUASJADE HOOLDUSTEHNIK. Kandideeri kohe kui kuulutust märkad, soovitavalt enne 14.03.2018 Töö kirjeldus elektroonikaseadmete ja mänguasjade parandamine kauba komplekteerimine, kauba lattu vastuvõtt ja laost väljastamine,  klientide nõustamine, vajadusel abistamine müügitöös remonditöökojast kaupade kauplusesse toimetamine vajadusel kauba transport Eesti piires Nõudmised kandidaadile Ootame sind oma meeskonda, kui oled tehnikas taibukas, oskad parandada väikeseid elektroonilisi mänguasju ja saad inimestega hästi läbi. Valmis juurde õppima ja end täiendama kui kõik kohe ei õnnestu. Ettevõte pakub kaasaegset töökeskkonda mõnusat stabiilset kollektiivi noort ja rõõmsameelset meeskonda põhi- ja tulemuspalka võimalust töötada nii osalise kui täiskoormusega Lisainfo Palun CV-s ära märkida oma palgasoov!
Karupoeg Puhh OÜ Tallinna linn, Tallinn, Kreis Harju, Estland Täistööaeg - Full Time
08 Feb, 2018
Seoses töökorralduse muutmisega otsime Sikupilli kauplusesse klienditeenindajat, vanemmüüjat ja üksuse juhti. NB! Kandideeri kohe kui seda kuulutust märkad, soovitavalt enne 4.03.2018 ! Meie klient on Sinu sõber, kellele jagad kaupluses tähelepanu,selgitad välja tema soovid, tutvustad tooteid, annad nõu ning pakud parimaid lahendusi.  Samuti vastutad müügi eest kassas, hoolitsed kauba vastuvõtu ja väljapaneku eest ning tagad müügisaali esindusliku väljanägemise. Vanem-müüja ja üksuse juht oskab näha teenindajate tugevaid külgi ja organiseerib,et kõik saavad anda endast parima.
Karupoeg Puhh OÜ Tallinn, Tallinna linn, Estland Täistööaeg - Full Time