Hoolekandeteenused AS

AS Hoolekandeteenused on riigile kuuluv äriühing, mis tegutseb üle kogu Eesti pea kõigis maakondades. Pakume hoolekandeteenuseid enam kui 2000-le psüühilise erivajadusega kliendile. Meil töötab ligi 900 töötajat üle Eesti.

Meie eesmärk on toetada oma tööga erivajadusega inimesi, et nad saaksid elada võimalikult sisukat ja aktiivset igapäevaelu. Selleks loome oma elanikele füüsilise elukeskkonna - kodu ning toetame igapäevatoimingutes ja erinevates töö-, hobi- jm tegevustes.

Tööandjana oleme uuenduslik ja vastutustundlik. Otsime innovaatilisi lahendusi, et meie organisatsiooni tööd tõhusamalt teha ning pakkuda ka oma klientidele-elanikele võimalikult palju võimalusi eluks kogukonnas. Sotsiaalsektoris oleme suunanäitajad ning kutsume Sindki liituma meie suure ja sõbraliku tiimiga sedasama tegema. Meie juures saad and teostada igapäevaselt ning ühtlasi parandada erivajadustega inimeste võimalusi aktiivseks eluks kogukonnas ka laiemalt. Tule ja saa osa meie aktiivsest elust, meiega ei hakka kunagi igav!

Kui oled otsimas, oma esimest töökohta, naased peale lapsehoolduspuhkust tagasi tööturule või soovid muuta oma tööelu ja ümber õppida. Võid julgelt oma küsimustega meie poole pöörduda!

12 Jul, 2018
Tegevusjuhendajana aitad erivajadustega inimestel leida võimalusi eneseteostuseks , isesisvamaks toimetulekuks ja aktiivsemaks eluks kogukonnas . Juhendad nende igapäevaelu - õpetad ja toetad kodus ja kogukonnateenuste tarbimisel (nt toiduvalmistamisel, oma eluruumide korrashoiul, poes ja arstil käimisel jms). - toetad huvitegevustes ning suunad ka töösarnastele tegevustele. - osa oma tööajast kulub ka dokumenteerimisele ja aruandlusele ning ka kliendi lähedastega suhtlemisele. Tööle asumisel on vajalik kehtiv tervisetõend ja kriminaalkaristuse puudumine. Olete oodatud ka töö- ja koolipraktikale ning lööma kaasa vabatahtlikuna!
Hoolekandeteenused AS Paldiski, Kreis Harju, Estland Poole kohaga - Part Time