Hoolekandeteenused AS

AS Hoolekandeteenused on riigile kuuluv äriühing. Meie teenusüksustes üle Eesti elab ligi 2000 psüühilise erivajadusega inimest. Meil töötab ligi 900 töötajat, kellest suurem osa on tegevusjuhendajad.

Meie eesmärk on toetada erivajadusega inimesi, et nad saaksid elada võimalikult sisukat ja aktiivset igapäevaelu. Selleks loome oma elanikele füüsilise elukeskkonna - kodu ning toetame igapäevatoimingutes ja erinevates töö-, hobi- jm tegevustes.

Tööandjana oleme uuenduslik ja vastutustundlik. Meie eesmärk on töötada paindlikult, tõhusalt, tulemustele orienteeritult. Sotsiaalsektoris oleme suunanäitajad ning kutsume Sindki liituma meie edumeelse ja sõbraliku tiimiga. Meie juures saad end teostada igapäevatöö kaudu või osaledes erinevates arendusprojektides. Meiega ei hakka kunagi igav!

Kui oled otsimas oma esimest töökohta, naased peale lapsehoolduspuhkust tagasi tööturule või soovid muuta oma tööelu ja ümber õppida - võta julgelt ühendust ja küsi lisa!

17 Sep, 2018
Asendustegevusjuhendaja asendab Tapa, Rakvere, Kunda teenusüksuste töötajaid ning täidab teisi piirkonna klienditöö vajadusest tulenevaid ülesandeid. ​ ​ ​ Tegevusjuhendaja töötab psüühilise erivajadustega inimestega, juhendades ja toetades neid nende igapäevatoimingutes (nt poeskäik, ühistranspordi kasutamine, toiduvalmistamine, koristamine jm); vajadusel aitab klienti hügieenitoimingutes; korraldab huvi- ja töötegevusi; suhtleb kliendi lähedastega; hoiab korras klienditööd puudutava dokumentatsiooni ning fikseerib päeva jooksul toimunu kalenderplaanis. Oma tööd tehes tagab tegevusjuhendaja sõbraliku ja turvalise õhkkonna.  ​ ​ Ootame Sind kandideerima , kui Sul on keskharidus ning eelnev töökogemus erivajadustega inimestega või soov välja õppida ; arvuti kasutamise oskus vähemalt algtasemel ning eesti keele oskus ; o led inimesena empaatiline , tasakaalukas , järjepidev ja kohusetundlik , samuti aktiivne , hea suhtleja ja kiire kohanemisvõimega meeskonnatöötaja . ​ ​ ​ Meie pakume :   ​ graafikujärgset tööd , reeglina 12 tunnistes vahetustes   E-P   ​ toetavat töö keskkonda ja   tiimi ning väljaõpet ja täiendkoolitusi ; ​ 7 päevast lisapuhkust ;  ​ vahvaid ühisüritusi koos perega ning toetusi erinevatel elusündmustel . ​ Töö asukoht Tapa, Kunda, Rakvere, t ööle asumine niipea kui võimalik . ​ ​ Kandideerimiseks saada oma elulookirjeldus e-postile varbamine@hoolekandeteenused.ee , märgusõna „Viru“. ​ HELISTA JA KÜSI LISA : 53 01 72 63 (Monika Feofanova)   ​ ​ OOTAME KA VABATAHTLIK KE APPI !  ​
Hoolekandeteenused AS Kunda, Rakvere, Tapa Täistööaeg - Full Time
17 Sep, 2018
Juhenda d , toeta d ja vajadusel abista d meie juures elavaid inimesi igapäevategevustes (hommikusöögi valmistamine, tubade koristamine, pesu pesemine, töötegevused, hügieenitoimingud jne), suhtle d ka kliendi lähedastega . Tööd tehes tagad ühtlasi sõbraliku ja turvalise õhkkonna.
Hoolekandeteenused AS Kehra Täistööaeg - Full Time