Kallaste Turismitalu OÜ

Kallaste Turismitalu OÜ asub kauni looduse keskel, Kloostri jõe kaldal metsa sees. Talus on 20 majutusruumi, saalid ja seminariruumid, saunad ning vabaõhulava Kalju-lava.
Talus toimuvad põhiliselt suvepäevad, seminarid, pulmad ja muud sarnased üritused. Vähemal määral käib talus ka üksikuid puhkajaid ja majutujaid.

Lisaks majutusele ja peoruumidele pakub talu ka toitlustust ja erinevaid tegevusi

09 Jun, 2019
€6.00 - €8.00 tunnis
Kallaste Turismitalu otsib oma tööperekonda uut inimest, kelle ametinimetuseks on puhkamisnõustaja.  Puhkamisnõustaja  tööülesanneteks on vastata tallu sisse tulevatele kirjadele, teha pakkumisi ja suhelda klientidega ning hallata erinevaid broneerimissüsteeme (näiteks booking.com jt.). Edukate pakkumiste korraldamine, edastades kogu vajaliku info tallu ja partneritele. Arvete välja saatmine. Vähesel määral talus kohapeal klientide nõustamine ja abistamine.  Töö nõuab arvutikasutamise oskust ja head suhtlemis oskust, kasuks tuleb ka inglise ja vene keele oskus ning juhilubade olemasolu.  Turismitalu müügiesindajana hoiab töötaja kontakti klientidega ja püüab leida uusi kliente. Arvestada tuleks, et tegu on turismisektoriga, kus põhiline töö toimub maist - septembrini, teistel kuudel on tööd vähem. Madalhooajal tuleks teha aktiivsemat müügi ja turundustööd, et kokku saaks täistööaja. Töötada tuleks maist -septembrini Kallaste Talus kohapeal olevas kontoris .Muul ajal kas meie kontoris Harkus või kus iganes on töötaja jaoks sobiv (sh. kodus) , kuna tegu on eelkõige tööga arvutis.   Vajadusel ja juhilubade olemasolul on töötajal võimalik kasutada ettevõtte autot.
Kallaste Turismitalu OÜ Kallaste Talu - Turismitalu & Holiday Resort, Padise, Harjumaa, Estonia Täisajaga või osalise ajaga - Full Time or Part Time