Live Traffic Stats

Kallaste Turismitalu OÜ

3 töö(d) ettevõttelt Kallaste Turismitalu OÜ

Kallaste Turismitalu OÜ Kallaste Talu - Turismitalu & Holiday Resort, Padise, Estland
17 Mai, 2017
Täiskohaga või poole kohaga
Otsime usaldusväärset, vastutustundlikku ja sõbralikku inimest pikaajaliseks koostööks või suveperioodiks - kuidas endal huvi on. Töö seisneb: turismitalus perenaise juhtimisel majapidamistööde teostamises loomapargi juhtimises ja loomade eest hoolitsemises aiandus ja haljastustööd heakorratööde teostamises turismiga seotud abitööd sh. kergemad koristustööd ja abitööd toitlustuses Vaja oleks sellist tublit sulast, kes majandaks talus sellest vaatevinklist, nagu oleks see tema oma, ja suudaks oma peaga mõtelda või vähemalt järgiks tööde nimekirja ja teostaks kokkulepitud tööd.
Kallaste Turismitalu OÜ Kallaste Talu - Turismitalu & Holiday Resort, Padise, Estland
09 Mai, 2017
Hooajaline Ajutine Projektipõhine
Kallaste Turismitalu otsib oma kollektiivi suvehooajakas kokka Töö on mitmekesine ja graafik paindlik. Esialgu otsime inimesi tööle suvehooajaks ( vahemikus mai - september).  Tule aita meil tõestada, et Eestis on hea puhata ja seda just kaunis looduses paksude metsade vahel Ärksa hingega talus. Koka tööülesanded Kallaste Talus:  Maitsva toidu valmistamine vastavalt menüüle Toidu serveerimine töövahendite ja köögi korrashoid Menüüde koostamine Hindame Talus värskust ja maitsvaid koduseid toite. Otsime kokka, kes on suuteline valmistama ka pirukaid ja muid küpsetisi.  
Kallaste Turismitalu OÜ Kallaste Talu - Turismitalu & Holiday Resort, Padise, Estland
09 Mai, 2017
Hooajaline Ajutine Projektipõhine
Kallaste Turismitalu otsib suveks oma kollektiivi rõõmsameelseid puhastusteenindajaid. Töö on mitmekesine ja graafik paindlik. Tule aita meil tõestada, et Eestis on hea puhata ja seda just kaunis looduses paksude metsade vahel Ärksa hingega talus. Puhastusteenindaja tööülesanded: - üldkoristustööd - ürituse järgsed koristustööd üldkasutatavates ruumides kui ka majutusruumides - sh. voodipesude vahetus, tubade koristus jms - akende pesu Puhastusteenindaja kvalifikatsiooniga inimesele pakume suuremat töötasu Omalt poolt pakume * Paindlik töögraafik * Töökoormus vastavalt töötaja soovidele ( 8 - 40 tundi nädalas) * Aktiivset ja liikuvat tööd * Võimalust viibida värskes õhus * vajadusel koolitusi ja väljaõpet Lisaküsimused on oodatud telefoni või e-maili teel!