Kallaste Turismitalu OÜ

Kallaste Turismitalu OÜ asub kauni looduse keskel, Kloostri jõe kaldal metsa sees. Talus on 20 majutusruumi, saalid ja seminariruumid, saunad ning vabaõhulava Kalju-lava.
Talus toimuvad põhiliselt suvepäevad, seminarid, pulmad ja muud sarnased üritused. Vähemal määral käib talus ka üksikuid puhkajaid ja majutujaid.

Lisaks majutusele ja peoruumidele pakub talu ka toitlustust ja erinevaid tegevusi

24 Mai, 2018
Kallaste Turismitalu otsib suveks oma kollektiivi rõõmsameelseid puhastusteenindajaid. Töö on mitmekesine ja graafik paindlik. Tule aita meil tõestada, et Eestis on hea puhata ja seda just kaunis looduses paksude metsade vahel Ärksa hingega talus. Puhastusteenindaja tööülesanded: - üldkoristustööd - ürituse järgsed koristustööd üldkasutatavates ruumides kui ka majutusruumides - sh. voodipesude vahetus, tubade koristus jms - nõudepesu Puhastusteenindaja kvalifikatsiooniga inimesele pakume suuremat töötasu Omalt poolt pakume * Paindlik töögraafik * Töökoormus vastavalt töötaja soovidele ( 8 - 40 tundi nädalas) * Aktiivset ja liikuvat tööd * Võimalust viibida värskes õhus * vajadusel koolitusi ja väljaõpet Lisaküsimused on oodatud telefoni +3725076138 või e-maili: ylle@kallastetalu.ee teel! 
Kallaste Turismitalu OÜ Kallaste Talu - Turismitalu & Holiday Resort, Padise, Estland Hooajaline - Seasonal