Online Counter
Estover Piimatööstus OÜ

Estover Piimatööstus OÜ on suurim Eesti siseturule juustu tootev ettevõte, kelle valmistatud juustu sööb peaaegu iga teine eestimaalane.


Ettevõte kuulub kontserni United Estover Group OÜ, mis tegeleb piimatoodete tootmise, pakendamise, impordi- ja ekspordiga.

Kontserni tuntuimad kaubamärgid on: Traditsiooniline Eesti Juust, Hiirte juust, Piimameister Otto, Hollandi Leibjuust Orginaal, Vene Juust, Philadelphia, Royal Blue, President jpt.

14 Sep, 2020
€1,200 kuus
Peamised tööülesanded: juustu- ja kohupiimatootmisseadmete automaat- ja käsipesu; tootmis- ja toiduhügieeni järgimine ning töökoha sh tootmisruumide korrashoiu tagamine.   Sinult ootame: huvi piimatoodete tootmise vastu; kohusetundlikkust, täpsust, suhtlemis- ja meeskonnatööoskust; tervisetõendi olemasolu või valmidust seda saada; valmidust töötada gaafiku alusel ja õhtusel ning öisel ajal (18.00-6.00); isikliku sõiduvahendi kasutamise võimalust tööle ja koju sõitmiseks.   Sinule pakume: pikajalist töösuhet ja motiveerivat palgasüsteemi (põhitöötasu + tulemustasu); ettevõttesiseseid arenemisvõimalusi ja erialaseid koolitusi; tervist toetavaid tegevusi ja sportimisvõimalusi läbi SportID keskonna; lisaks põhipuhkusele 3...
Estover Piimatööstus OÜ Estover Piimatööstus Kaarlijärve Meierei, Kaarlijärve, Tartu County, Estonia Full Time Professional & Skilled worker