Estover Piimatööstus OÜ
  • Kaarlijärve küla, Kaarlijärve küla, Rannu vald, Tartu maakond, 61104
  • www.estover.ee

Estover Piimatööstus OÜ on suurim Eesti siseturule juustu tootev ettevõte, kelle valmistatud juustu sööb peaaegu iga teine eestimaalane.


Ettevõte kuulub kontserni United Estover Group OÜ, mis tegeleb piimatoodete tootmise, pakendamise, impordi- ja ekspordiga. Kontserni 2017. aasta müügikäive oli 43 miljonit eurot.

Kontserni tuntuimad kaubamärgid on: Traditsiooniline Eesti Juust, Hiirte juust, Piimameister Otto, Hollandi Leibjuust Orginaal, Vene Juust, Philadelphia, Royal Blue, President jpt.

21 Aug, 2018
€750 kuus
ehitus- ja remonttööde teostamine tootmis-, lao- ja abiruumides ning kontoriruumides plaatimis- ja maalritööde teostamine ehitus- ja remonttöödeks vajalike materjalide hankimises osalemine Nõudmised kandidaadile: kohusetundlikkus, korrektsus, täpsus iseseisvalt töötamise ja planeerimisoskus kasuks tuleb varasem töökogemus sarnasel ametikohal tervisetõendi olemasolu või valmidus seda saada Ettevõte pakub: mitmekülgset tööd arenevas ja kaasaegses tootmisettevõttes sõbralikku ja toetavat kollektiivi transpordikompensatsiooni (isikliku sõiduvahendi kasutamisel) brutotöötasu alates 750,00 eurot/kuus Töö iseloom: täistööaeg: esmaspäevast  reedeni 8.00-16.30. Tööle asumine: niipea kui võimalik
Estover Piimatööstus OÜ Kaarlijärve, Kaarlijärve, Kreis Tartu, Estland Täistööaeg - Full Time
10 Aug, 2018
€6,25 tunnis
tootmisseadmete igapäevane hooldus riistvara ja tarkvara hooldus, rikkeotsing ja rikete kõrvaldamine tehnoloogiliste seadmete montaaž ja demontaaž töötajate nõustamine seadmete tööga seotud küsimustes
Estover Piimatööstus OÜ Kaarlijärve, Kaarlijärve, Kreis Tartu, Estland Täistööaeg - Full Time