Kemmerling OÜ

OÜ Kemmerling on Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mis alustas tegevust 2005. aastal. Rendime mobiilseid välikäimlaid, pissuaare, kätepesujaamu, prügikaste, piirdeaedu, sanitaarsõlmi, ehitussoojakuid, haagiseid, generaatoreid jne üle terve Eesti. Loomulikult pakume sinna juurde ka täiemahulist hooldusteenust. Muuhulgas osutame ka fekaali, muda ja rasvapuhastusteenust. Alates 2008. aastast osutame lisaks renditeenustele ka erinevaid puhastusteenuseid. Meie poolt pakutavad puhastusteenused katavad nii spetsiifiliste eritööde kui ka püsikoristuse valdkonda. Meie teenuste nimistu laieneb pidevalt. Tutvu meie täpsema teenuste valikuga kodulehel.

Oma kliente teenindame üle terve Eesti. OÜ Kemmerling kontorid asuvad Tallinnas ja Tartus ning 2013. aasta alguses avame Ida-Viru esinduse Jõhvis. Meie rendipark on piisavalt suur teenindamaks ka suurürituste kümneid tuhandeid külastajaid. Aastate pikkune kogemus on toonud meie ettevõttesse tugevate erialateadmistega spetsialiste, mis võimaldab meil pakkuda oma kliendile parimat kvaliteeti võimalikult soodsa hinnaga.

24 Apr, 2018
* Infotelefoni vastuvõtmine * tellimuste ja vajaliku info edasisuunamine personalile * andmete sisestamine CRM programmi * töökorralduste edastamine autojuhtidele
Kemmerling OÜ Tartu, Estland Täistööaeg - Full Time
24 Apr, 2018
* Garaazi korrashoid * Laoplatsi korrashoid * Inventarti (mobiilkäimlad, kätepesujaamad, soojakud, piirdeaiad, prügikonteinerid) jooksev remont ja ettevalmistamine objektile/üritusele viimiseks hooldemeeste poolt.  * Abitööd vastavalt vajadusele üritustel ja ehitusobjektidel jooksvalt
Kemmerling OÜ Peterburi tee 73, Tallinn, Estland Täistööaeg - Full Time
24 Apr, 2018
Kemmerling OÜ Tallinn, Estland Täistööaeg - Full Time
24 Apr, 2018
€900 - €1.400 aastas
Sinu ülesandeks on rendiinventari (mobiilkäimlad, kätepesujaamad, piirdeaed, prügikastid jne) transport ehitusobjektidele, üritustele ja hiljem tagasi baasi ja nende regulaarne hooldamine.        
Kemmerling OÜ Tartu, Estland Täistööaeg - Full Time