Mastodon
Skip to main content
Tagasi

EstNet Trading OÜ

Tartu, Tartu linn, Estland

Juustuvabrikul on suur rõõm esindada Baltimaades Hollandi juustufarmide ja väiketootjate eliiti kuuluvate juustumeistrite toodangut. Pisikestest pikkade traditsioonidega perefarmidest kuni puuetega inimeste hooldustaludeni. Viimatimainitu, Mekkerstee hooldustalu, toodab teiste imemaitsvate juustude seas ka 2014. a. Nantwichi juustuvõistlusel maailma parimaks tunnistatud bioloogilist kitsejuustu. Meie tooteportfelli kuulub ka mitmeid Hollandi farmerite ja Juustuvabriku koostöös valminud ainulaadseid juustusid terves maailmas. Meie kauplus asub Tasku keskuses. Lisaks on Juustuvabriku müügilett Viking Line XPRS laeval.

Nii nagu Mekkerstee hooldustalul, on ka teistel juustutootjatel oma lugu ja omad traditsioonid, mis ulatuvad kohati aastasadade taha. Neid lugusid ja traditsioone soovimegi Teile koos unustamatute maitseelamustega edasi anda.

Juustuvabriku poolt pakutavate maitsete ulatus on lai ja fantaasiarikas. Meie juurest leiab naturaalse lehma-, kitse- ja lambapiimajuustusid. Juustuvabrikust leiab ka basiiliku, küüslaugu, erinevate piparde, karri, nõgese, trühvlite, sinepiseemnete, põldlambaläätsede ja paljude teiste ürtide ja nende kombinatsioonidega täiendatud juustumaitseid. Kuid see ei ole veel kõik. Meie juustude hulgast leiate ka ainulaadseid viski, prosecco, kange tumeda õlle ja ka portveini maitsenüanssidega rikastatud juustusid.

Juustuvabriku kroonijuveeliks on aga koostöös ühe Hollandi väikefarmiga valminud ainulaadne juust maailmas. See on seitse pikka kuud Vana-Tallinna likööris laagerdunud “Old Reval”-i nime kandev juust.