Lumina Metall OÜ
  • Koke, Kastre vald, Tartumaa

OÜ Lumina Metall on Tartu lähedal asuv ettevõte, kes valmistab erinevaid metallkonstruktsioone. 
Peamised tootmisartiklid on fermid, rõdupiirded, trepid/trepipiirded ning muud metalldetailid, mida üldehituses vaja läheb. Lisaks pakume nende paigaldust nii Eestis kui välismaal.
Veel valmistame erilahendusega tooteid nt liftisahtid, veiniriiulid, suitsuahjud aga ka roostevabast materjalist detaile. 
Püüame töid tehes olla paindlikud, võttes vastu nii kiirtöid kui ka eriprojekte vastavalt kliendite vajadustele.

 

18 Mai, 2018
Metalliettevõte otsib oma toredasse kollektiivi  tootmismeistrit. Tootmismeistri abilise tööülesandeks on: kvaliteetse ja efektiivse tootmise planeerimine, korraldamine Oskus hinnata toodangu kvaliteeti, planeerida toodete tähtajalist valmimist ja väljasaatmist. Opiteemrida tootmiskulusid ja tööjõudu.
Lumina Metall OÜ Roiu, Tartu maakond, Estland Täistööaeg - Full Time
10 Mai, 2018
Seoses töömahu suurenemisega otsime oma meeskonda  kogemustega värvijat, kelle  tööülesanneteks on metallkonstruktsioonide  värvimine (suruõhupüstol).
Lumina Metall OÜ Roiu, Estland Täistööaeg - Full Time
23 Apr, 2018
Pakume täiskohaga tööd metalliettevõttes (Tartust 12km - Roiul) keevitajale (MIG-MAG) Metallkonstruktsioonide keevitustööd Metallkonstruktsioonide montaaz ning demontaaz Lihtsamad lukksepatööd
Lumina Metall OÜ Roiu, Tartumaa, Estland Täistööaeg - Full Time
23 Apr, 2018
Pakume täiskohaga tööd metalliettevõttes (Tartust 12km - Roiul) lukksepale Lukksepa peamisteks tööülesanneteks on töö puurpinkide, lihvimis- ja lõikeseadmetega, toorikute ettevalmistamine, detailide töötlemine, mõõtmine, märkimine, keermestamine ja rihtimine, toodete kokkupanek ja vajadusel materjali vedu.
Lumina Metall OÜ Koke, Tartumaa, Estland Täistööaeg - Full Time