Lumina Metall OÜ
  • Koke, Kastre vald, Tartumaa

OÜ Lumina Metall on Tartu lähedal asuv ettevõte, kes valmistab erinevaid metallkonstruktsioone. 
Peamised tootmisartiklid on fermid, rõdupiirded, trepid/trepipiirded ning muud metalldetailid, mida üldehituses vaja läheb. Lisaks pakume nende paigaldust nii Eestis kui välismaal.
Veel valmistame erilahendusega tooteid nt liftisahtid, veiniriiulid, suitsuahjud aga ka roostevabast materjalist detaile. 
Püüame töid tehes olla paindlikud, võttes vastu nii kiirtöid kui ka eriprojekte vastavalt kliendite vajadustele.

 

14 Aug, 2018
Pakume täiskohaga tööd metalliettevõttes (Tartust 12km - Roiul) lukksepale Lukksepa peamisteks tööülesanneteks on töö puurpinkide, lihvimis- ja lõikeseadmetega, toorikute ettevalmistamine, detailide töötlemine, mõõtmine, märkimine, keermestamine ja rihtimine, toodete kokkupanek ja vajadusel materjali vedu.
Lumina Metall OÜ Koke, Tartumaa, Estland Täistööaeg - Full Time
14 Aug, 2018
Metallitöödega tegelev ettevõtte otsib seoses töömahu suurenemisega oma meeskonda 2  paigaldajat. Metalltoodete paigaldaja põhitööülesanded on: Erinevate metallkonstruktsioonide (talad, fermid jne) paigaldamine ehitusobjektidel vastavalt joonistele. Treppide, rõdupiirete jms toodete paigaldamine ehitusobjektidel. Vajadusel kergemate lukksepatööde teostamine tootmises. Muude jooksvate ülesannete täitmine seoses  ehitusobjektiga. Hooajal ka 1-3 päevased lähetused Eesti piires.
Lumina Metall OÜ Lumina Metall OÜ, Koke, Tartu, Estland Täistööaeg - Full Time
14 Aug, 2018
Pakume täiskohaga tööd metalliettevõttes (Tartust 12km - Roiul) keevitajale (MIG-MAG) Metallkonstruktsioonide keevitustööd Metallkonstruktsioonide montaaz ning demontaaz Lihtsamad lukksepatööd
Lumina Metall OÜ Roiu, Tartumaa, Estland Täistööaeg - Full Time