Olerex AS

Olerex_T%C3%B6%C3%B6andjabr%C3%A4nd2018_TuleK_Kiida_www_0.jpg

Olerex on sotsiaalselt vastutustundlik ettevõte, kes soovib ühiskonna arengule kaasa aidata läbi keskkonnasäästliku käitumise ning erinevate toetusprojektide ja heategevuse. Eesti suurima kütuse jaemüüjana tunneme heameelt selle üle, et kõik meie teenitud kasum jääb kodumaale ning anname tööd 800 inimesele.

Läbi erinevate koostööprojektide toetame sporti, kultuuri, keskkonnahoidu ja innovaatikat.

Meie põhiväärtusteks on:

  • Ausus – Me lähtume oma äritegevuses seadustest, täidame antud lubadusi ja käitume eetiliselt.
  • Hoolivus – Me käitumine nii nagu ootame, et teised käituksid meiega. Me austame oma kliente ja koostööpartnereid ning arvestame nende huvidega.
  • Ettevõtlikkus – Me oleme oma tegevustes tulemustele suunatud.
  • Usaldusväärsus – Meie poolt müüdav kütus on kvaliteetne ja tagab sõidukindluse.
  • Lubadustest kinnipidamine - Me viime ellu selle, mida oleme lubanud ning me ei luba rohkem kui suudame pakkuda.
  • Keskkonnahoidlikkus – Me käitume keskkonnasäästlikult ning viisil, et meie tegevus saastab keskkonda väikseimas võimalikus mahus.

Kui Sinu väärtused ühtivad meie väärtustega, siis külasta ka meie tööpakkumiste rubriiki!

22 Mai, 2018
*Sõbralik ja kvaliteetne klienditeenindus. * Aktiivse lisamüügi pakkumine klientidele. * Kauba väljapanek ja korrashoid. * Teenindusjaama territooriumi ja saali esindusliku välimuse eest hoolitsemine. * Aktiivne osavõtt teenindusjaama meeskonnapõhisest tööst.
Olerex AS Tondi 6, Tallinn, Estland
22 Mai, 2018
* Sõbralik ja kvaliteetne klienditeenindus. * Aktiivse lisamüügi pakkumine klientidele. * Kauba väljapanek ja korrashoid. * Teenindusjaama territooriumi ja saali esindusliku välimuse eest hoolitsemine. * Aktiivne osavõtt teenindusjaama meeskonnapõhisest tööst.  
Olerex AS Õismäe tee 155a, 13513 Tallinn, Estland Täiskohaga või poole kohaga - Full Time or Part Time
22 Mai, 2018
*Sõbralik ja kvaliteetne klienditeenindus. *Aktiivse lisamüügi pakkumine klientidele. *Kauba väljapanek ja korrashoid. *Teenindusjaama territooriumi ja saali esindusliku välimuse eest hoolitsemine. *Aktiivne osavõtt teenindusjaama meeskonnapõhisest tööst.
Olerex AS Kivisilla tee 1, Jõelähtme, Harjumaa, Estland
22 Mai, 2018
* Sõbralik ja kvaliteetne klienditeenindus. * Aktiivse lisamüügi pakkumine klientidele. * Kauba väljapanek ja korrashoid. * Teenindusjaama territooriumi ja saali esindusliku välimuse eest hoolitsemine. * Aktiivne osavõtt teenindusjaama meeskonnapõhisest tööst.
Olerex AS Tule 51, Saue, 76505 Harju maakond, Estland
10 Mai, 2018
* Sõbralik ja kvaliteetne klienditeenindus. * Aktiivse lisamüügi pakkumine klientidele. * Kauba väljapanek ja korrashoid. * Teenindusjaama territooriumi ja saali esindusliku välimuse eest hoolitsemine. * Aktiivne osavõtt teenidusjaama meeskonnapõhisest tööst.
Olerex AS Tartu maantee 17, Ahja, 63710 Põlva maakond
10 Mai, 2018
Sõbralik ja kvaliteetne klienditeenindus. Aktiivse lisamüügi pakkumine klientidele. Kauba väljapanek ja korrashoid. Teenindusjaama territooriumi ja saali esindusliku välimuse eest hoolitsemine. Aktiivne osavõtt teenindusjaama meeskonnapõhisest tööst.
Olerex AS A.H.Tammsaare tee 53a, 11316 Tallinn, Estland