MTÜ Väike Päike Lastehoid

Lasteklubi Väike Päike on lastele ja peredele suunatud erinevaid tugiteenuseid pakkuv võrgustik Tallinnas, Harjumaal ja Tartus, kuhu kuulub kaheksa lapsehoidu, kaks lasteaeda ja huvikool. Väikeses Päikeses on lastele suunatud arendavaid tegevusi alates esimesest elukuust kuni koolieani. Lapsevanemad saavad oma lapse arengut toetada käies temaga ujumas, võimlemas, laulmas, füsio- ja kõneteraapias, massaažis jne. Lapse andeid aitavad arendada meie laulu-, loovuse-, tantsu-, robootika-, akrobaatika- ja paljude teiste huviringide tunnid.

14 Jan, 2019
Väikese Päikese  Mustamäe Lastehoid  otsib täiskoha või poole kohaga rõõmsameelset lapsehoidjat. Varasem töökogemus ei ole esmatähtis, pigem väärtustame töötaja isikuomadusi ja ettevõtlikkust laste päeva sisustamisel. Tööülesanded laste eest hoolitsemine tegevuste läbiviimine lastega õues olemine vanematega suhtlemine hommikusöögi tegemine, toidu jagamine ruumide korrashoid Võta julgesti ühendust, saame tuttavaks ja räägime täpsemalt oma tegemistest.  
MTÜ Väike Päike Lastehoid Mäealuse 2/1, Tallinn, Estonia Täiskohaga või poole kohaga - Full Time or Part Time
10 Jan, 2019
Viimsi lasteaed Väike Päike   OTSIB  avatud meele ja südamega õpetajat! Väike Päike on ühtne pere, kus igal liikmel on soov ja võimalus panustada lasteaiaelu paremaks muutmisesse. Tähtsustame õpetaja professionaalset arengut, pakkudes talle koolitusi ja tuge. Kasvame koos laste ja vanematega - oleme perele usaldusväärne koostööpartner. Väikese Päikese õpetajad naudivad lastega koos mängimist. Meie lapsed ja töötajad on loovad, uudishimulikud, kohanemisvõimelised ja õppimisele avatud. Kui Sind kõnetab projektiõpe, digiõpe ja õuesõpe, tunned ennast endes valdkondades koduselt või soovis neist rohkem teada saada ja areneda, siis ootame Sind Viimsisse liituma meie päikeselise perega! Töö asukoht: Lasteaed Väike Päike, Kraavi tee 1, Pärnamäe küla, Viimsi Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel OOTAME SINULT Uudishimu ja avastamisrõõmu Mängulisust ja loovust Lapsest lähtumist ja perede kaasamist Avatust ja uuendusmeelsust Motiveeritust ja professionaalsust   Varasemast töökogemusest olulisemaks peame kandidaadi kohanemis- ja õppimisvõimet. 
MTÜ Väike Päike Lastehoid Lasteaed "Väike Päike", Kraavi tee 1, Pärnamäe, Harju County, Estonia Täistööaeg - Full Time
07 Jan, 2019
VIIMSI LASTEAED VÄIKE PÄIKE OTSIB AVATUD MEELE JA SÜDAMEGA ABIÕPETAJAT! Väike Päike on ühtne pere, kus igal liikmel on soov ja võimalus panustada lasteaiaelu paremaks muutmisesse. Abiõpetaja on meie rühmameeskonnas võrdväärne liige, kes on kaasatud igapäeva tegevustesse. Tähtsustame abiõpetaja ametialast arengut, pakkudes talle koolitusi ja tuge. Väikeses Päikeses kasvame koos laste ja vanematega - oleme perele usaldusväärne koostööpartner. Väikese Päikese abiõpetajad naudivad lastega koos tegutsemist ja mängimist. Meie lapsed ja töötajad on loovad, uudishimulikud, kohanemisvõimelised ja õppimisele avatud. Kui Sind kõnetab lastega koos toimetamine ja nende rõõmudele kaasaelamine ning oled valmis panustama rühma keskkonna korrashoidmisesse, ootame Sind Viimsisse liituma meie päikeselise perega. OOTAME SINULT Uudishimu ja avastamisrõõmu Mängulisust ja loovust Avatust ja uuendusmeelsust Motiveeritust ja professionaalsust Varasemast töökogemusest olulisemaks peame kandidaadi kohanemis- ja õppimisvõimet. 
MTÜ Väike Päike Lastehoid Lasteaed Väike Päike Viimsis, Kraavi tee 1, Pärnamäe, Harju County, Estonia Täistööaeg - Full Time