KART Performance Trailers OÜ

KART Performance Trailers on pika ajalooga Eesti ettevõte, mis tegeleb autotreilerite tootmisega Kuusalus, Harjumaal. Meie tehases valmivad kõrgkvaliteetsed eritellimustooted vastavalt kliendi soovile, seega saame võimaldada igale kliendile individuaalselt sobivat treilerit. Usume, et anname panuse Eesti eksporditurule, sest enamus toodangust müüme Eurooasse ja Ameerika ühendriikidesse.

Otsime oma professionaalsesse meeskonda lisatööjõudu. Kui tunned suurt huvi tehnika vastu ja pead end loominguliseks indiviidiks, siis ootame Sind kandideerima!

Rohkem informatsiooni:

KART Performance Trailers koduleht

KART Performance Trailers Facebooki leht

 

 

 

 

18 Nov, 2018
  KART Performance Trailers on pika ajalooga Eesti ettevõte, mis tegeleb autotreilerite tootmisega Kuusalus, Harjumaal. Meie tehases valmivad kõrgkvaliteetsed eritellimustooted vastavalt kliendi soovile, seega saame võimaldada igale kliendile individuaalselt sobivat treilerit. Usume, et anname panuse Eesti eksporditurule, sest enamus toodangust müüme Euroopasse ja Ameerika ühendriikidesse. Meie jaoks on meeskond ettevõtte aluseks ning anname endast kõik, et tunneksite ennast meie juures hästi.   Otsime enda meeskonda KART uute ideede ja kõrge motivatsiooniga   INSENERI   Peamine eesmärk peaks Teil olema uute ja innovaatiliste lahenduste leidmine olemasolevate lahenduste muutmine vastavalt kliendi soovile Teie põhikohustused saavad olema: Erinevate instruktsioonide väljatöötamine, haldamine ja täiendamine Olemasolevate toodete pidev kontroll, täiendamine ja ülevaatus Uute lahenduste leidmine Teie tööd lihtsustab see, kui: Teil on tehniline haridus Töökogemus tootmisettevõttes Loov mõtlemine ja tulemusele orienteeritus Eesti-, inglise- ja vene keele oskus Miks tulla tööle KART Performance Trailers ettevõttesse? Sest Te soovite tööd, mis on samas ka väljakutse Sest saate hea töö eest korralikku tasu Sest töötate Eestis unikaalses ja huvitavas  firmas Sest Teie töökoht on kaasaaegne ja mugav Sest Teie kollektiiv on sõbralik ja abivalmis Kui Te olete inimene, kes naudib tehnika valdkonda, ​​ kes soovib Eestis unikaalse ettevõtte edule kaasa aidata, kellel on ette näidata suurepäraseid tulemusi eelmistest töökohtadest, ​kes on nõus vanasõnaga "kuidas töö, nõnda palk!", siis ootame Teid kandideerima!
KART Performance Trailers OÜ Kuusalu tee 41, Kuusalu, Harju County, Estonia Täistööaeg - Full Time
26 Oct, 2018
€1,200 - €1,500 kuus
KART Performance Trailers on pika ajalooga Eesti ettevõte, mis tegeleb autotreilerite tootmisega Kuusalus, Harjumaal. Meie tehases valmivad kõrgkvaliteetsed eritellimustooted vastavalt kliendi soovile, seega saame võimaldada igale kliendile individuaalselt sobivat treilerit. Usume, et anname panuse Eesti eksporditurule, sest enamus toodangust müüme Euroopasse ja Ameerika ühendriikidesse. Meie jaoks on meeskond ettevõtte aluseks ning anname endast kõik, et tunneksite ennast meie juures hästi.   Otsime enda meeskonda KART uute ideede ja kõrge motivatsiooniga  NAIS TEHNOLOOGI. Teie põhikohustused saavad olema: tootmisprotsesside jälgimine ja koordineerimine mõõteprotokollide läbiviimine siselogistika koordineerimine Teie tööd lihtsustab see, kui: Teil on tehniline haridus Töökogemus tootmisettevõttes Loov mõtlemine ja tulemusele orienteeritus Eesti- ja vene keele oskus Miks tulla tööle KART Performance Trailers ettevõttesse? Sest Te soovite tööd, mis on samas ka väljakutse Sest saate hea töö eest korralikku tasu Sest töötate Eestis unikaalses ja huvitavas firmas Sest Teie töökoht on kaasaaegne ja mugav Sest Teie kollektiiv on sõbralik ja abivalmis Kui Te olete inimene, kes naudib tehnika valdkonda, ​​ kes soovib Eestis unikaalse ettevõtte edule kaasa aidata, kellel on ette näidata suurepäraseid tulemusi eelmistest töökohtadest, ​kes on nõus vanasõnaga "kuidas töö, nõnda palk!", siis ootame Teid kandideerima!
KART Performance Trailers OÜ Kuusalu tee 41, Kuusalu, Kreis Harju, Estland Täistööaeg - Full Time