KART Performance Trailers OÜ

KART Performance Trailers on pika ajalooga Eesti ettevõte, mis tegeleb autotreilerite tootmisega Kuusalus, Harjumaal. Meie tehases valmivad kõrgkvaliteetsed eritellimustooted vastavalt kliendi soovile, seega saame võimaldada igale kliendile individuaalselt sobivat treilerit. Usume, et anname panuse Eesti eksporditurule, sest enamus toodangust müüme Eurooasse ja Ameerika ühendriikidesse.

Otsime oma professionaalsesse meeskonda lisatööjõudu. Kui tunned suurt huvi tehnika vastu ja pead end loominguliseks indiviidiks, siis ootame Sind kandideerima!

Rohkem informatsiooni:

KART Performance Trailers koduleht

KART Performance Trailers Facebooki leht

 

 

 

 

25 Jun, 2018
  KART Performance Trailers on pika ajalooga Eesti ettevõte, mis tegeleb autotreilerite tootmisega Kuusalus, Harjumaal. Meie tehases valmivad kõrgkvaliteetsed eritellimustooted vastavalt kliendi soovile, seega saame võimaldada igale kliendile individuaalselt sobivat treilerit. Usume, et anname panuse Eesti eksporditurule, sest enamus toodangust müüme Euroopasse ja Ameerika ühendriikidesse. Meie jaoks on meeskond ettevõtte aluseks ning anname endast kõik, et tunneksite ennast meie juures hästi.   Otsime enda meeskonda OHUTUSSPETSIALISTI ! Tööülesanded:  - Peamine eesmärk on ohutuse / turvalisuse tagamine seadmetega töötamisel - Seadmete korrashoiu organiseerimine - Turvalise töökeskkonna tagamine Näited tööülesannetest: - Telfrite korrashoid & õiged töövõtted - Giljotiini korrasoleku tagamine / kasutamise õpetamine - Presside /saagide / puuride kasutamine - Vajadusel kasutusjuhendite koostamine
KART Performance Trailers OÜ Kuusalu tee 41, Kuusalu, Kreis Harju, Estland Täistööaeg - Full Time