Kinnisvarapartner OÜ

Kinnisvarapartner OÜ on noor ja arenev Eesti ettevõte, kes pakub klientidele personaalset lähenemist ja kvaliteetset tulemust kinnisvara haldamisel, hooldamisel, ehitamisel, remontimisel ja arendamisel. 

22 Feb, 2018
Saunade, suvilate, mööbli ja muude detailide tööjooniste konstrueerimine ja projekteerimine vastavalt tellija soovile. Vajalik eelnev töökogemus ja teadmised antud valdkonnas. 
Kinnisvarapartner OÜ Tallinn, Estland Muu lepinguline - Contractor
22 Feb, 2018
Võtame tööle professionaalse uksetehniku, kellel on olemas vastav töökogemus uste ja lukkude hooldamisel, remontimisel ja paigaldamisel. Kasuks tulevad teadmised nõrkvoolust. Nõutav eesti keele oskus ja b-kat. autojuhiload.
Kinnisvarapartner OÜ Tallinn Täistööaeg - Full Time
22 Feb, 2018
Tulevase kinnisvarahalduri peamised tööülesanded on kinnisvaraobjektide leidmine, nende haldamise ja hooldamise korraldamine, vajadusel ehitus- ja remonttööde korraldamine ning järelevalve, projektide juhtimine, suhtluse korraldamine, kliendisuhete hoidmine ja arendamine; Kinnisvarahaldur on positiivse ellusuhtumisega ja soovib leida lahendusi. Oskab töötada meeskonnas ja iseseisvalt. Omab B-kategooria juhilube. On innovaatiline ja omab tahet midagi ära teha. Oskab eesti ja vene keelt, inglise keele oskus tuleb kasuks. On kohusetundlik, aus ja korrektne oma tegemistes. Oskab kasutada arvutit. Kasuks tuleb eelnev töökogemus antud valdkonnas ja erialane kutsetunnistus. Pakume põnevaid väljakutseid, koolitus- ja sportimisvõimalusi, häid teenimisvõimalusi, olla oma aja peremees. Kui Sa tunned, et soovid muuta oma igapäevast rutiini, saada oma cv ja motivatsioonikiri ning me võtame Sinuga ühendust!
Kinnisvarapartner OÜ Tallinn, Estland Muu lepinguline - Contractor
22 Feb, 2018
Ettevõte otsib positiivse ellusuhtumisega restauraatorit, kellel on kogemus puidust akende, uste, mööbli ja muude puitdetailide restaureerimisel ja remontimisel, kes on hingega asja juures, suudab pakkuda parimaid lahendusi restaureerimistöödele, on kõrge pingetaluvusega ja enesekriitiline, peab kinni tähtaegadest ning ei tarbi alkoholi ega suitseta!  Kasuks tuleb tisleri kogemus ning oma kaubiku ja tööriistade olemasolu!
Kinnisvarapartner OÜ Tallinn, Estland Muu lepinguline - Contractor