Kinnisvarapartner OÜ

Kinnisvarapartner OÜ on noor ja arenev Eesti ettevõte, kes pakub klientidele personaalset lähenemist ja kvaliteetset tulemust kinnisvara haldamisel, hooldamisel, ehitamisel, remontimisel ja arendamisel. 

17 Apr, 2018
Võtame tööle professionaalse uksetehniku, kellel on olemas vastav töökogemus uste ja lukkude hooldamisel, remontimisel ja paigaldamisel. Kasuks tulevad teadmised nõrkvoolust ja fonolukusüsteemidest. Nõutav eesti keele oskus ja b-kat. autojuhiload. Kui tunned, et vajad elus muutusi, soovid kaasa rääkida firma arengus, oled operatiivne ja otsustusvõimeline, oskad suhelda klientidega ja suudad vastutada oma töö kõrge kvaliteedi eest, siis ära pelga saata meile oma CV-d või lühitutvustust! Võid meile ka helistada ja räägime sellest tööst lähemalt.
Kinnisvarapartner OÜ Tallinn Täistööaeg - Full Time
16 Apr, 2018
Soovime leida kohatasuga värskelt remonditud äripinnale kogemustega ja kvalifitseeritud pediküürijat-jalahooldajat, kes on positiivse ellusuhtumisega, särasilmne ja hea suhtleja.
Kinnisvarapartner OÜ Kesklinn, Tallinn, Estland
16 Apr, 2018
Soovime leida kohatasuga värskelt remonditud äripinnale kogemustega ja kvalifitseeritud massööri, kes on positiivse ellusuhtumisega, särasilmne ja hea suhtleja. Rohkem infot telefoni teel.
Kinnisvarapartner OÜ Kesklinn, Tallinn, Estland
16 Apr, 2018
Tulevase kinnisvarahalduri peamised tööülesanded on kinnisvaraobjektide leidmine, nende haldamise ja hooldamise korraldamine, vajadusel ehitus- ja remonttööde korraldamine ning järelevalve, projektide juhtimine, suhtluse korraldamine, kliendisuhete hoidmine ja arendamine; Kinnisvarahaldur on positiivse ellusuhtumisega ja soovib leida lahendusi. Oskab töötada meeskonnas ja iseseisvalt. Omab B-kategooria juhilube. On innovaatiline ja omab tahet midagi ära teha. Oskab eesti ja vene keelt, inglise keele oskus tuleb kasuks. On kohusetundlik, aus ja korrektne oma tegemistes. Oskab kasutada arvutit. Kasuks tuleb eelnev töökogemus antud valdkonnas ja erialane kutsetunnistus. Pakume põnevaid väljakutseid, koolitus- ja sportimisvõimalusi, häid teenimisvõimalusi, olla oma aja peremees. Kui Sa tunned, et soovid muuta oma igapäevast rutiini, saada oma cv ja motivatsioonikiri ning me võtame Sinuga ühendust!
Kinnisvarapartner OÜ Tallinn, Estland Muu lepinguline - Contractor