Estram Oy

Estram Oy

Estram Oy tegeleb Soome turul tööjõurendiga rohkem kui kümme aastat. Meie meeskonnas töötavatel inimestel on pikaajaline ja professionaalne kogemus tööjõurendi valdkonnas. Meie klientideks on paljud tehased ja ehitusfirmad Soomes.Aastate jooksul oleme saanud palju positiivset tagasisidet just rahulolevatelt töötajatelt kellega oleme loonud pikaajalised töösuhted.

09 Jul, 2018
Tööd pakkuda vineerkastide valmistajatele Soomes. Tegemist on tehases vineerist ja puidust kastide valmistamisega. Töö toimub 3-s vahetuses. Töö sobib ka naistele.
Estram Oy Soome Täistööaeg - Full Time
06 Jul, 2018
Tööd saavad tootmistöölised toiduainete tööstuses.Töö toimub 2 vahetuses. Valmis peab olema ka öiseks vahetuseks.   -Kandideerima oodatakse pagareid ja kondiitreid.   -Tööd on pakkuda ka pakkimis kogemustega inimestele.
Estram Oy Soome Täistööaeg - Full Time
02 Jul, 2018
KÄSIKAHVELTÕSTUKITE KOOSTAJA (Soome) Töö kirjeldus Tööd pakkuda käsikahveltõstukite koostajatele. Tegemist on tehases töstukite kokkupanemisega. Tööprotsesse on mitmeid ja kanditeerima oodatakse erineva töökogemusega inimesi: mehaanika, keevitus, hüdraulika, elekter. Nõudmised kandidaadile Vajalik eelnev töökogemus mehanismide valmistamises. Vajalik inglise või soome keele oskust suhtlustasandil. Kasuks tuleb oma auto kasutamise võimalus. Ettevõte pakub Majutus ettevõtte poolt. Palk kaks korda kuus.   Lisainfo Lisainfo +3725179229
Estram Oy Helsinki, Finnland Täistööaeg - Full Time