Euro Work OÜ

Euro Work on Euroopa juhtiv tööjõuteenuseid pakkuv ettevõte. Pakume kõrgetasemelisi laevade mehitamise ja tööstussektori personalihõive teenuseid.

Värbame tööjõudu erinevateks tööperioodideks nii Euroopas kui ka kaugemal. Enamik meie töötajatest on pärit Euroopa Liidu liikmesriikidest, näiteks Baltimaadest, Poolast, Slovakkiast, Bulgaariast ja Rumeeniast. Värbame aktiivselt ka Venemaalt, Ukrainast ja Filipiinidelt. Meie kontorid asuvad Soomes ja Eestis.

Euro Work alustas oma tööd 2004. aastal. Meie juhtkonnal on aastatepikkune ulatuslik tööjõuteenuste pakkumise kogemus.

Meie eesmärgiks on pakkuda nii oma klientidele kui ka töötajatele kõrgeimat võimalikku kvaliteeti. Kogu meie tegevus toimub ranges vastavuses kehtivate seaduste ja kõrgeimate eetiliste põhimõtetega

Euro Work on sertifitseeritud DNV ISO 9001 kvaliteedisüsteemi järgi.

13 Aug, 2018
Otsime vahvat ja energilist soome keelt kõnelevat laste ja noorte programmijuhti reisiparvlaevale  VIKING XPRS  kelle töösisuks erinevate laste ja noorte meelelahutusprogrammide korraldamine ja läbiviimine. Programmijuhi ülesanneteks on laste ürituste läbiviimine laeva mängutoas ja mujal, kus toimuvad lastele suunatud tegevused.  Programmijuht korraldab kruiisiprogrammi käigus erinevate mängude, võistluste, karaoke jms läbiviimist ning koostöös kruiisijuhiga osaleb laste- ning noorteprogrammi loomise ning korraldamise projektides, kaasaarvatud energilise laevamaskoti Viking Ville kehastamine. Samuti on programmijuhi ülesanneteks erinevate kampaaniaprogrammide läbi viimine laeva restoranides ja kaupluses.
Euro Work OÜ Eesti Hooajaline - Seasonal
13 Aug, 2018
Otsime Tallinn-Helsingi liinil sõitvale reisiparvlaevale  m/s "Viking XPRS"  laeva baaridesse ja ööklubisse kogemustega baarmene ja baaridaame, kes asendaksid puhkusel ning haiguslehel viibivaid töötajaid, samuti võtame lisatöötajaid suveperioodiks.
Euro Work OÜ Eesti Hooajaline - Seasonal
13 Aug, 2018
   
Euro Work OÜ Eesti Täiskohaga või poole kohaga - Full Time or Part Time
13 Aug, 2018
  
Euro Work OÜ Eesti Täistööaeg - Full Time
13 Jul, 2018
* Värviliini töö jälgimine * Alumiinium profiilide ettevalmistamine
Euro Work OÜ Soome Täistööaeg - Full Time