Euro Work OÜ

Euro Work on Euroopa juhtiv tööjõuteenuseid pakkuv ettevõte. Pakume kõrgetasemelisi laevade mehitamise ja tööstussektori personalihõive teenuseid.

Värbame tööjõudu erinevateks tööperioodideks nii Euroopas kui ka kaugemal. Enamik meie töötajatest on pärit Euroopa Liidu liikmesriikidest, näiteks Baltimaadest, Poolast, Slovakkiast, Bulgaariast ja Rumeeniast. Värbame aktiivselt ka Venemaalt, Ukrainast ja Filipiinidelt. Meie kontorid asuvad Soomes ja Eestis.

Euro Work alustas oma tööd 2004. aastal. Meie juhtkonnal on aastatepikkune ulatuslik tööjõuteenuste pakkumise kogemus.

Meie eesmärgiks on pakkuda nii oma klientidele kui ka töötajatele kõrgeimat võimalikku kvaliteeti. Kogu meie tegevus toimub ranges vastavuses kehtivate seaduste ja kõrgeimate eetiliste põhimõtetega

Euro Work on sertifitseeritud DNV ISO 9001 kvaliteedisüsteemi järgi.

11 Mai, 2018
Otsime Tallinn-Helsingi liinil sõitvale reisiparvlaevale  m/s "Viking XPRS"  laeva kauplusesse kogemustega müüjaid, kes oleksid valmis töötama tähtajaliste lepingute alusel asendamaks põhimeeskonnaliikmeid puhkuste ja haiguste ajal, samuti võtame lisatöötajaid suvehooajaks.
Euro Work OÜ Eesti Hooajaline - Seasonal
11 Mai, 2018
Otsime suvehooajaks vahvat ja energilist soome keelt kõnelevat laste ja noorte programmijuhti reisiparvlaevale  VIKING XPRS  kelle töösisuks erinevate laste ja noorte meelelahutusprogrammide korraldamine ja läbiviimine. Programmijuhi ülesanneteks on laste ürituste läbiviimine laeva mängutoas ja mujal, kus toimuvad lastele suunatud tegevused.  Programmijuht korraldab kruiisiprogrammi käigus erinevate mängude, võistluste, karaoke jms läbiviimist ning koostöös kruiisijuhiga osaleb laste- ning noorteprogrammi loomise ning korraldamise projektides, kaasaarvatud energilise laevamaskoti Viking Ville kehastamine. Samuti on programmijuhi ülesanneteks erinevate kampaaniaprogrammide läbi viimine laeva restoranides ja kaupluses.
Euro Work OÜ Eesti Hooajaline - Seasonal
11 Mai, 2018
Otsime Tallinn-Helsingi liinil sõitvale reisiparvlaevale  m/s "Viking XPRS"  laeva baaridesse ja ööklubisse kogemustega baarmene ja baaridaame, kes asendaksid puhkusel ning haiguslehel viibivaid töötajaid, samuti võtame lisatöötajaid suveperioodiks.
Euro Work OÜ Eesti Hooajaline - Seasonal
11 Mai, 2018
Otsime Tallinn-Helsingi liinil sõitvale reisiparvlaevale  m/s "Viking XPRS"  laeva restoranidesse ja kohvikutesse kogemustega ettekandjaid ja kelnereid, kes asendaksid puhkusel ning haiguslehel viibivaid töötajaid, samuti võtame lisatöötajaid suveperioodiks.
Euro Work OÜ Eesti Hooajaline - Seasonal
11 Mai, 2018
Otsime Tallinn-Helsingi liinil sõitvale reisiparvlaevale  m/s "Viking XPRS"  laeva lattu kogemustega laotöötajaid, kes oleksid valmis töötama tähtajaliste lepingute alusel asendamaks põhimeeskonnaliikmeid puhkuste ja haiguste ajal, samuti võtame lisatöötajaid suvehooajaks.
Euro Work OÜ Tallinn, Estland Hooajaline - Seasonal
11 Mai, 2018
€730 nädalas
Vajame Tallinn - Helsingi liinil opereerivale reisiparvlaevale  m/s Viking XPRS  soome keelt kõnelevat turvatöötajat, kes asendaks põhimeeskonnaliikmeid puhkuste ja haiguste ajal.  
Euro Work OÜ Eesti Hooajaline - Seasonal
11 Mai, 2018
Otsime Tallinn-Helsingi liinil sõitvale reisiparvlaevale  m/s "Viking XPRS"  laeva kööki kogemustega kokkasid, kes oleksid valmis asendama tähtajaliste lepingute alusel põhimeeskonnaliikmeid haiguste ja puhkuste ajal, samuti võtame lisatöötajaid suvehooajaks.
Euro Work OÜ Tallinn, Estland Hooajaline - Seasonal