Ehitusfirma SMT OÜ
  • Vasara 20, Tallinn, Estland

Ehitusfirma SMT OÜ on loodud 2007. aasta, oleme spetsialiseerunud otseselt elektritöödele, vee-, kanalisatsioonitöödele, tänavavalgustustele ja tehnika rendile.

Meie pikaajaline kogemus garanteerib Teile kvaliteetse ja kiire koostöö. Aitame alati oma klientidel leida parima individuaalse töötava lahenduse. Koostööd oleme avatud tegema kõigiga ja üle Eesti.

Teie pakkumised on oodatud!

22 Aug, 2018
€7,00 - €9,00 tunnis
Otsime meie kollektiivi ehitustöölist, kelle peamisteks tööülesanneteks on vesi, tänavavalgustuse, elektri ja kanalisatsiooni välistrasside ehitamine. Töötaja peab olema aus, korrektne, iseseisev, kannatlik, . Meie eesmärk on tagada töötajatele pikk töösuhe ja töötellijale kvaliteetne töötulemus Töötajatele anname kvaliteetsed tööriided ja turvavarustuse. Vajaduse korral pakume elamisvõimalust ja tööauto. Ettevõtte tegeleb peamiselt välisvõrkude valdkonnas – elekter, side ja vesi-kanal. Põhitegevus on aastaringselt.
Ehitusfirma SMT OÜ Estonia Täistööaeg - Full Time
22 Aug, 2018
€9,00 - €10,00 tunnis
Välitorutööde meister: Otsime meie kollektiivi meistrit, kelle peamisteks tööülesanneteks on vesi, tänavavalgustuse, elektri ja kanalisatsiooni välistrasside ehitustööde juhtimine. Töötaja peab olema aus, korrektne, iseseisev, kannatlik, hea suhtleja. Ettevõtte tegeleb peamiselt välisvõrkude valdkonnas – elekter, side ja vesi-kanal. Põhitegevus on aastaringselt.
Ehitusfirma SMT OÜ Tallinn, Estland Täistööaeg - Full Time