Visitor Counter Online
Mastodon Skip to main content
Tagasi

Meelelahutus teenused OÜ

Vana-Viru 8, Tallinn, Estland

Lounge Deja Vu – üks populaarsemaid meelelahutuskohti Tallinnas – on juba üle üheteist aasta pakkunud oma klientidele mitmekülgset toidumenüüd, rikkalikku joogikaarti koos ainulaadse teevalikuga, artistiderohket programmi ning kõrgetasemelist teenindust. Lounge Deja Vu pakub oma klientidele midagi erilist ja meeldejäävat ning nauditavat, et nad tahaksid alati tagasi tulla ja seda suurepärast elamust uuesti kogeda. Deja Vu tähendab nimelt teatud hetke korduvat läbielamist; tunnet, mis valdab inimest, kui ta on antud hetke või situatsiooni juba läbi elanud, teadmata ise millal ja kuidas.

Autoga kergesti ligipääsetav lounge paikneb Tallinna vanalinnas aadressil Vana-Viru 8, hõlmates enda alla kaks korrust ning pakkudes istekohti ühtekokku ligi 80 inimesele. Interjööris on kasutatud sooje punakas-pruune toone, pehmeid diivaneid ja hubast valgustust.

Esimesel korrusel asub suur baarilett, ruumikas lava esinejate jaoks (kelle jaoks siis veel?) ja 50 hea planeeringuga (see peaks loogiline olema) mugavat istumiskohta. Ruum on tänava poolt ääristatud suurte avarate akendega, mis lisab niigi kõrgete lagedega ruumile veelgi avarust. Samuti võimaldab päevasel ajal saali palju valgust ning head ülevaadet tänaval toimuvast. Esimesel korrusel on ka mahukas garderoob ja tualettruum.

Lisaks baariletile (ja 30-le istumiskohale) kaunistab Deja Vu teist korrust avar ja hea ventilatsiooniga suitsu- ja vesipiiburuum. Mõistagi levib mõlemal korrusel tasuta Wifi, autoga tulijatele on parkimise võimalus otse maja ees.

Suvel lisandub 70-kohaline maitsekalt dekoreeritud väliterrass, mis võimaldab tänu suurtele päikesevarjudele ja infrapuna soojuskiirguritele mugavat istumist ka vihmasematel päevadel ja külmematel õhtutel.