Paleton oü "Argentiina restoran"

Lõunamaise hõnguga Argentiina restoran on lihasõprade meeli rõõmustanud juba pea 20 aastat. Pole mingit kahtlust – Argentiina restoran on grilliparadiis.

Meie peakokk Leho Tammik on tuntud, kui suurepärane lihaekspert, kes valdab kõiki saladusi, kuidas steik eriti mahlaseks ja maitsvaks grillida. Tema missiooniks on kõigi lihasõprade maitsemeelte piiride avardamine. Suussulavad steigid valmivad elava tulega säriseval grillil otse külaliste silmade all. Põnevaid valikuid jagub nii liha- kui ka kalasõpradele.

Hubase sisekujundusega restoran pakub mõnusat äraolemist nii privaatsuse soovijatele, kui ka suurematele seltskondadele. Toidu maitse toovad veel paremini esile hoolikalt valitud Argentiina ja Tšiili veinid ning klassikalised Prantsuse, Itaalia ja Hispaania veinid.

Leho Tammik

13 Mrz, 2018
€5 - €7 tunnis
Argentiina restoranil on tööd pakkuda kokale. Vajame enda kollektiivi kokka, kes tunneb kirge roogade valmistamise vastu ning soovib pakkuda meie külastajatele parimat emotsiooni ja kvaliteeti.  * Tooraine ettevalmistamine; * Oma tööruumide ja –vahendite puhtuse ja korrashoiu tagamine; * Toitude valmistamine ja serveerimine vastavalt menüüle. Kui Sulle tundub see huvitav väljakutse, aga soovid meie pakutavast ametikohast rohkem teada, siis palun võta julgelt ühendust meie peakoka  Lehoga tel. 5090938
Paleton oü "Argentiina restoran" Pärnu maantee 37, Tallinn, Estland Täistööaeg - Full Time
07 Mrz, 2018
Tööd saab KELNER ja BAARIDAAM. Töö kirjeldus •Kõrgetasemeline ja elamusterohke teenindamine •Aktiivne suhtleja •Kohusetundlik   Nõudmised kandidaadile Edukaks kandideerimiseks eeldame, et : - Sul on tööks vajalikud teadmised-oskused ja töökogemus; - Sa oled väga hea kontaktiloomise oskusega edukas suhtleja; - Sa hoolid inimestest ja soovid neile meeldivaid emotsioone pakkuda; - Sa valdad heal tasemel eesti ja soome keelt, teiste võõrkeelte (vene ja inglise keel) oskus tuleb kasuks - Sa oskad iseseisvalt töötada; - Sa oled kohusetundlik, korrektne ja usaldusväärne;   Ettevõte pakub - Sõbralikku töökollektiivi; - Huvitavat töökogemust; - Konkurentsivõimelist töötasu; - Kaasaegseid töötingimusi - Motiveerivat töötasu ja tööalast koolitust - Omatöötaja soodustusi
Paleton oü "Argentiina restoran" Pärnu maantee 37, Tallinn, Estland Täistööaeg - Full Time