Online Counter
Bildex Grupp OÜ

Bildex Grupp OÜ on eesti kapitalil põhinev ettevõtte, mille areng on silmapistev. Ehitame nii väiksemahulisi ehitustöid kui ka suuri ja erineva keerukusega objekte betoonist. Väsimatult võtame kasutusele uusi tehnoloogiaid, meetodeid ning automatiseerime rutiinseid töid, mis võimaldab tõsta töötajate effektiivsust ja alandada kulusid. Mis omakorda laseb osutada Teile kõige parema teenuse!

31 Jul, 2019
    Bildex Grupp OÜ aktiivne ja kiirelt arenev ettevõte, mille põhitegevuseks on monolibetooni- , montaaži, müüri- ja betoonpõranda ehitus töödega. Ootsime enda meeskonda  RAAMATUPIDAJAT/SEKRETÄRI . Peamised tööülesanded: ostuarvete kontrollimine ning andmete sisestamine raamatupidamisprogrammi finantsarvestus, sh tulude ja kulude arvestus, müügi- ja ostureskontrote pidamine suhtlemine oma vastutusalas hankijatega aruandluse nõuetekohane koostamine majandusaasta aruannete ja deklaratsioonide esitamine palgaarvestus juhataja assisteerimine, jooksvad ülesanded juhatuselt büroo tegevuse effektiivne korraldamine, kontori varustamine vajalike vahenditega muude jooksvate küsimuste lahendamine personalitöö Sinult ootame : kaasaegsed teadmised raamatupidamisest majandusarvestust reguleerivate seaduste ja määruste tundmine eesti ja vene keele oskus, inglise keel tuleb kasuks arvuti kasutamise oskus heal tasemel hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus iseseisvust, algatus- ja vastuvõtmet kohusetundlikkus, ausus ja lojaalsus kasuks tuleb kogemus Merit Aktiva raamatupidamise programmiga töötamisel   Sulle pakume: huvitavat ja vaheldusrikkaid tööülesandeid enesetäiendamise võimalusi ja arenguvõimalusi koos ettevõttega motiveeritava põhipalka ja preemiad sõbralikku ja toetavat meeskonda   Töö asukoht: Asukoht: Punane 73, Tallinn Töö tüüp: täistööaeg (vajadusel osaline), palgatöötaja. Kandideerimiseks saada oma CV e-posti aadressile svetlana@bildex.ee või info@bildex.ee . Lisainfo telefonidel 56 22 00 53, 55 62 5454 .
Bildex Grupp OÜ Punane 73, Tallinn, Estonia Täisajaga või osalise ajaga - Full Time or Part Time
30 Jul, 2019
Ootame enda meeskonda EELARVESTAJA-ASSISTENTI SULLE USALDAME:      Ehitusjooniste lugemine ja tööde mahtude arvutamine Ehitustehnilis- ja eelarvedokumentatsiooni haldamine Hinnapakkumiste koostamiseks vajaliku info kogumine ja töötlemine Hinnapakkumiste koostamine ja vormistamine Objektijuhtide ja ettevõtte juhi assisteerimine igapäevatöös SINULT OOTAME:     Ehitusalane kõrgharidus või selle omandamine lõppjärgus Hea inglise ja eesti keele oskus, vene keele oskus suhtlustasandil Hea pingetaluvus, kohusetundlikkus, täpsus Hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus Hea organiseerimisvõime ja tööaktiivsus Iseseisvus-, algatus- ja otsustusvõime Hea MS Office ja AutoCad kasutamise oskus, hea jooniste lugemisoskus Kasuks tuleb B-kategooria juhiloa olemasolu ja varasem kogemus eelarvestajana OMALT POOLT PAKUME: Arenguvõimalust koos ettevõttega Tööks vajalikke kaasaegseid töövahendeid ja töötingimusi Konkurentsivõimelist töötasu Sõbralikku ja toetavat meeskonda Sporditoetust TÖÖAEG : täistööaeg, kokkuleppel ka võimalus töötada osakoormusega TÖÖ ASUKOHT : Lasnamäe linnaosa, Tallinn TÖÖLE ASUMINE : niipea kui võimalik Kandideerimiseks saada oma CV e-posti aadressile info@bildex.ee. Küsimuste korral võta julgelt ühendust telefonil 55625454 või info@bildex.ee. 
Bildex Grupp OÜ Tallinn, Estonia Täisajaga või osalise ajaga - Full Time or Part Time