Vivat Oy

Vivat Oy on v.2012 perustettu rakennus yritys. Olemme erikoistuneet vuositakuukorjauksiin

Yrityksellämme on kattava kokemus vuosi- ja takuukorjauksista. Kokemuksen ja tietotaidon ansiosta olemme vakiinnuttaneet asemamme useiden valtakunnan suurimpien rakennusliikkeiden yhteistyökumppanina. Toteutamme kaikki toimeksiannot kustannustehokkaasti ja asiakkaan toiveita kunnioittaen.

Vivat Oy on v.2012 asutatud ehitusfirma. Oleme spetsialiseerunud iga-aastastele garantiitöödele.

Meie ettevõttel on ulatuslik kogemus  garantiiremontidest. Tänu meie kogemustele ja oskustele oleme loonud oma positsiooni mitme suure  ehitusfirma partnerina. 

17 May, 2019
€14.00 - €17.00 tunnis
Tähelepanu Ehitusspetsialistid! Pikaaegsete kogemustega stabiilne ja usaldusväärne Soome ettevõte soovib oma tegevust laiendada ning otsib seega innukaid, motiveeritud ja oskuslikke ehitustöötajaid. Meil on vabu kohti nii ehitustöölistele, ehitusabitöölistele kui ehitustöödejuhatajatele. Vivat Oy tegeleb peamiselt graniittööde ja ehitusviimistlusega. Ettevõtte poolt pakume transporti tööle, majutust, täiskohaga tööd, töövahendeid ja konkurentsivõimelist palka. Kandidaadilt ootame eelnevat töökogemust ehituse alal, tööohutuskaardi olemasolu ja kohusetunnet tehtava töö suhtes.  Meie ettevõttel on AAA krediidireiting ja Rala Sertifikaat. See näitab, et meie ettevõttel on stabiilsed majandustulemused ja hea finantsolukord. Võtke meiega ühendust või saatke taotlus! www.vivat.fi  
Vivat Oy Uusimaa, Finland Täisajaga - Full Time