Fresh Job

Tähistame 2018 aastal 11. tegutsemisaastat. 

Vahendame töötajaid peamiselt Eestisse, Suurbritanniasse Šveitsi, Saksamaale, Itaaliasse, Portugali ja Poola. 

Kandideerima on oodatud üksikisikud kuid abistame dokumentide ja töökohtadega ümberasumisel välismaale ka terveid perekondi. 

Lugupidamisega, Fresh Job 

21 Mai, 2018
Töö kirjeldus Meie kliendiks on Šveitsi ettevõte, kes soovib leida oma Eesti haru kontorisse ASSISTENTI. Ettevõtte tegevusvaldkond on hulgi ja jaekaubandus. NB! Kandideerima on oodatud ka meesterahvad, sest töö viib ka Araabia maadesse! LISAINFO: * Töö asukoht: Tallinna kesklinn * Töö aeg: täistööaeg * Katseaeg: 4 kuud * Töö keel: inglise keel * Tööleasumise aeg: ASAP
Fresh Job Tallinn, Estland Täistööaeg - Full Time
15 Mai, 2018
MÜÜGIASSISTENT Šveitsi ettevõtte Tallinna kontorisse. Töö kirjeldus Meie kliendiks on Šveitsi ettevõte, kes soovib leida oma Eesti haru kontorisse MÜÜGIASSISTENTI. Müügiassistent on kontaktisikuks uutele ja olemasolevatele B2B klientidele Eestis ja teistest maailma riikidest tulevatele päringutele. Müügiassistent vastutab ettevõtte toodangu eduka müügi eest ja haldab dokumentatsiooni.  Ettevõtte tegevusvaldkond on toiduainete hulgi ja jaekaubandus. LISAINFO: * Töö asukoht: Tallinna kesklinn * Töö aeg: täistööaeg * Katseaeg: 4 kuud * Töö keel: inglise ja eesti keel * Tööleasumise aeg: ASAP NB! Töö eeldab suhtlemist klientidega ja on soovitav lisada oma CV-le esinduslik pilt.
Fresh Job Tallinn, Estland Täistööaeg - Full Time