Fresh Job

Tähistame 2018 aastal 11. tegutsemisaastat. 

Vahendame töötajaid peamiselt Eestisse, Suurbritanniasse Šveitsi, Saksamaale, Itaaliasse, Portugali ja Poola. 

Kandideerima on oodatud üksikisikud kuid abistame dokumentide ja töökohtadega ümberasumisel välismaale ka terveid perekondi. 

Lugupidamisega, Fresh Job 

06 Sep, 2018
€1.500 - €11.500 kuus
Meie kliendiks on Šveitsi ettevõte, kes soovib leida oma Tallinna harukontorisse MÜÜGIGURU. Müügiguru on kontaktisikuks uutele ja olemasolevatele B2B välisklientidele. Müügiguru vastutab ettevõtte toodangu eduka müügi eest ja haldab ja vastutab kogu müügiprotsessi eest alates esmasest kontaktist kuni kauba kliendile üleandmiseni.  Ettevõtte tegevusvaldkond on toiduainete hulgikaubandus.   MÜÜGIGURULT ootame: Julget pealehakkamist ja suhtlemisoskust (kirjaliku ja suulist) inglise keeles. Euroopa Liidu liikmesriigi kodakondsust. Eelnevat vähemalt 2-aastast töökogemust rahvusvahelises müügis. Eelteadmiseid rahvusvahelisest logistikast ja tarneklauslitest. Aktiivset suhtlemis- ja toodete müügioskust klientidega INGLISE KEELES. Korrektset välimust. Suhtlemist Eesti ja välisriikide tehastega. Arvutikasutamise oskust kesktasemel, sh. kontoritarkvara, e-post, skype, whatsapp. Inglise keele oskus vähemalt B2 tasemel, kasuks tuleb vene ja prantsuse keele oskus. Kasuks tuleb töökogemus piimatööstuses või toiduainetööstuse müügi poole pealt. MÜÜGIGURULE pakume: Võimalus teha karjääri rahvusvahelises ettevõttes. Võimalust osaleda ettevõtte kõikides müügi protsessides. Võimalust teha omapoolseid ettepanekuid Eesti kontori töökorralduse parandamiseks ja müügiprotsesside efektiivsemaks muutmiseks. Koolitusi Eestis ja Šveitsis. Võimalust alustada tööd kohe. PALGAINFO: Põhipalk 1500 € (bruto) kuus. Tulemuspalk kuni 10 000 € (bruto) kuus. Kandideerimiseks palun saatke oma CV märksõnaga   müügiguru  aadressile cv@freshjob.ee
Fresh Job Tallinn, Estland Täistööaeg - Full Time
26 Aug, 2018
€60.000 aastas
TÖÖÜLESANDED: Erinevates riikides asuv kinnisvara (peamiselt elamud) haldus vastavalt kõrgeimatele standarditele. Aidata välja töötada ja rakendada kinnisvara haldamise programme, sealhulgas ennetavat hooldust ja teostada sagedasi hoolduskontrolle. Tagada, et hooldusprogramme viiakse korrapäraselt läbi. Luua erinevates riikides ingliskeelsed kinnisvara hoolduse ja halduse protseduurid ja käsiraamatud. Korraldada korrapäraselt füüsilisi kohapealseid kontrolle, et protseduuridest kinnipeetakse. Aidata planeerida erinevaid ehitusprojekte esialgsest disainist valmis hooneni. Kontrollida iga projekti haldus-, finants- ja lepinguliste küsimuste nõuetekohast täitmist. Kontrollida projekte erinevates riikides kohapeal ja teostada ehitusjärelvalvet. Luua koostöösidemed kõigi majajuhtidega - tagada kõikide osapoolte vaheline tõhus koostöö. Aidata luua ja hallata ettevõtte kinnisvara ja kinnisvara osakonna eelarvet. Pidada läbirääkimisi lepingutingimuste üle, saavutades kliendile parimad tulemused, tagades samal ajal, et lepingutingimused on heaks kiidetud peakontori poolt. Esitada peakontorile igapäevased ja iganädalaseid aruandeid. Peakontorile on vajalik esitada korrapäraselt progressiaruanded iga üksiku projekti edenemise kohta.
Fresh Job Luxemburg Täistööaeg - Full Time