Fresh Job

Tähistame 2018 aastal 11. tegutsemisaastat. 

Vahendame töötajaid peamiselt Eestisse, Suurbritanniasse Šveitsi, Saksamaale, Itaaliasse, Portugali ja Poola. 

Kandideerima on oodatud üksikisikud kuid abistame dokumentide ja töökohtadega ümberasumisel välismaale ka terveid perekondi. 

Lugupidamisega, Fresh Job 

23 Jan, 2019
Pakume tööd Spa juhatajale 5* spasse. Töö asukoht on Katari pealinn Doha. Töö kirjeldus:   spa igapäevane juhtimine ja omapoolsete ettepanekute tegemine töö paremaks ja efektiivsemaks korraldamiseks vajadusel uute töötajate või teenuseosutajate värbamine vastutus spa teeninduse ja kliendisuhete hoidmise eest  tegevuseelarvete koostamine ja selle täitmine spa teenuste ja kliendisuhete arendamine koostöös juhtkonnaga ja kollektiiviga aruandluse pidamine ja esitamine juhtkonnale spa administreerimisprogrammi igapäevane kasutamine   Sobival kandidaadil on:   Vähemalt 4 aastat töökogemust spa juhina. Kõrgtasemel inglise keele oskus. Tahet töötada araabia kultuuris   Sobivale kandidaadile pakume:   Huvitavat ja vastutusrikast tööd Katari ühes suurimas ettevõtes. Katari ümberasumise kompensatsiooni. Motiveerivat palka ja lisatasusid. Abi Kataris sisseelamiseks.
Fresh Job Doha, Qatar Täistööaeg - Full Time
18 Jan, 2019
Töö kirjeldus Meie kliendiks on Šveitsi ettevõte, kes soovib leida oma Eesti haru kontorisse ASSISTENTI. Ettevõtte tegevusvaldkond on hulgi ja jaekaubandus. NB! Kandideerima on oodatud ka meesterahvad, sest töö viib ka Araabia maadesse! LISAINFO: * Töö asukoht: Tallinna kesklinn * Töö aeg: täistööaeg * Katseaeg: 4 kuud * Töö keel: inglise keel * Tööleasumise aeg: ASAP
Fresh Job Tallinn, Estonia Täistööaeg - Full Time